Wydarzenia upamiętniające ofiary tsunami z 2004 r. w południowej Tajlandii

Hołd dla ofiar tsunami w południowej Tajlandii

Wiele prowincji przybrzeżnych Andamany 26 grudnia złożyło hołd ofiarom tsunami na Oceanie Indyjskim w 2004 roku.

Gubernator prowincji Phang Nga Sitthicai Sakda oraz przedstawiciele różnych organizacji wraz z miejscową ludnością i turystami złożyli wieńce i białe róże ku pamięci ofiar tsunami. Odbyły się także uroczystości religijne i zasługi dla ofiar.

W Centrum Pamięci Tsunami Ban Nam Khem w dzielnicy Takua Pa zorganizowano dla ofiar buddyjskie, islamskie i chrześcijańskie ceremonie religijne. Krewni przynieśli swoje zdjęcia, jedzenie i kwiaty, aby dołączyć do ceremonii. Bukiety z białych róż zostały umieszczone przed wizerunkiem Khun Poom Jensen, zmarłego syna księżniczki Ubolratana Rajakanya. Wobec wszystkich poszkodowanych zachowano czas milczenia, aby okazać szacunek i upamiętnić je i ich życie.

Na cmentarzu Mai Khao w Phuket zastępca szefa okręgu Thalang Ornanong Thimbua przewodniczył nabożeństwu żałobnemu z okazji 13. rocznicy tsunami na Oceanie Indyjskim. Oprócz ceremonii religijnych w miejscu ceremonii wzniesiono flagi narodowe 45 krajów, których ludzie byli wśród ofiar.

My w wiadomościach Pattaya przekazujemy nasze kondolencje i myśli przyjaciołom i rodzinom osób pozostawionych i ofiarom tego tragicznego wydarzenia.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/