Dwóch turystów i Tajka zginęło w wypadku motocyklowym z dużą prędkością w Pattaya.

Zdjęcie motocykla ofiar po wypadku. Dzięki uprzejmości Chaiyot Pupattanapong

 

22-letni Rosjanin, pan Aleksandr Zakharov, oraz jego pasażerka i przyjaciółka, mająca niewiele ponad 20 lat, panna Netnapa Prawatdee, zginęli, gdy jego motocykl Kawasaki Z900, którym jechali z dużą prędkością, uderzył i zabił człowieka z Korei Południowej, pana. Yongseok Choi, lat 20, który przechodził przez ulicę przed Soi Pattaya 7 w Tambon Nongplue w dzielnicy Bang Lamung w Chon Buri o 12.10.

Wielu świadków zeznało, że pan Zacharow jechał z dużą prędkością i zarówno on, jak i jego pasażer nie nosili kasków motocyklowych, zgodnie z tajskim prawem. Motocykl pana Zacharowa potrącił jednego z grupy turystów, którzy w chwili wypadku próbowali przejść przez ulicę. Obecnie nie wiadomo, czy jakiekolwiek substancje, takie jak napoje alkoholowe lub narkotyki, znajdowały się w organizmie pana Zacharowa w chwili wypadku.

Władze poinformowały rodziny ofiar i zostaną podjęte dalsze ustalenia. My w Pattaya News opłakujemy wszystkie ofiary i gorąco wspieramy i zachęcamy wszystkich do przestrzegania ograniczenia prędkości i noszenia kasku motocyklowego.

Niech spoczywają w pokoju.

 

Para w szczęśliwszych czasach
Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/