Niespodziewana burza deszczowa niespodzianka powoduje powodzie w Pattaya

Pattaya Rainstorm z 10 stycznia 2018 r.

Ranek 10 stycznia 2018 r. Zastał wielu porannych osób dojeżdżających do pracy w Pattaya, ponieważ miasto miało niespodziankę poza sezonową burzą deszczową. Aby to pogłębić, wielu prognostów pogody twierdzi, że prawdopodobnie w ten weekend temperatura spadnie do 17 stopni, co oznacza, że ​​koce i kurtki na zimną pogodę pojawią się ponownie zaledwie kilka tygodni po zaskakującym, tygodniowym okresie „zimna”. dla Pattayi.

Miasto Pattaya nadal zmaga się z regularnymi powodziami podczas ulewy, gdy woda deszczowa wypływa na zewnątrz do oceanu. Pomimo wielu prób i dużej ilości pieniędzy wydanych na rozwiązanie tego problemu, powodzie trwają. Na szczęście dziś powódź ustąpiła po około godzinie i poranny dojazd do pracy mógł kontynuować swój dzień.

Oto kilka zdjęć, dzięki uprzejmości Thai Visa i osób dojeżdżających do pracy. W Pattaya News mamy nadzieję, że wszyscy nasi czytelnicy pozostaną suchi!

 

Niespodzianka Deszczowa burza 10 stycznia 2018 r.
ŹRÓDŁOWiza tajska
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/