Tajska policja znajduje 200 tabletek metamfetaminy ukrytych w męskich pośladkach

Policja wskazuje lokalizację tabletek metamfetaminy.

 

W północnej prowincji Phayao policja tajlandzka odpowiedziała na napiwek i przeszukała 27-letniego mieszkańca Tajlandii Pattaponga Chaimongkola. Przeprowadzając standardowe przeszukanie ciała, tajska policja nie znalazła niczego podejrzanego. Jednak tajska policja stwierdziła, że ​​mężczyzna nadal zachowywał się nerwowo i podejrzliwie. W tym momencie policja poprosiła o przeprowadzenie pełnego przeszukania.

Kiedy pan Chaimongkol ściągnął bieliznę, policja szybko zauważyła niebieską plastikową torbę wystającą z jego pośladków i podsunięto mu do odbytu. Wewnątrz torby znajdowało się ponad 200 tabletek mety, zwanych lokalnie Yabba.

Pan Chaimongkol przyznał, że narkotyki należały do ​​niego i że zamierza je sprzedać innym mieszkańcom. Został aresztowany i zostanie oskarżony w najszerszym zakresie tajlandzkiego prawa. My w The Pattaya News dziękujemy tajlandzkiej policji za podjęcie wszelkich kroków niezbędnych do złapania handlarzy narkotyków.

Został oskarżony o posiadanie leku kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Źródło: Kokosy.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/