Śmieci Pattaya City piętrzą się, nie są zbierane przez kilka dni

Śmieci zbierane po spiętrzeniu.

PATTAYA:– Mieszkańcy Pattaya chcą wiedzieć, dlaczego ich śmieci nie zostały odebrane przez trzy dni i gromadzą się w niektórych wioskach i odległych częściach Pattaya.

Były członek rady miejskiej Ittiwat Wattanasartsathorn powiedział, że kilku mieszkańców z całego miasta zadzwoniło do niego, aby zgłosić, że w ich wioskach piętrzą się śmierdzące, gnijące śmieci, ponieważ nikt ich nie zbierał. Dodatkowo pojawiły się doniesienia, że ​​przyciągał bezpańskie psy i powodował liczne bóle głowy u okolicznych mieszkańców.

Ittiwat spekulował, że umowa miasta z jego śmieciarzem mogła się zakończyć lub jest odnawiana, co powoduje opóźnienia w odbiorach.

Lokalni mieszkańcy, z którymi przeprowadzono wywiady Thai Visa, stwierdzili, że zdarza się to często o tej porze roku w ciągu ostatnich kilku lat, ale nigdy nie mieli solidnej odpowiedzi na pytanie, dlaczego.

Umowa Pattayi z firmą zajmującą się śmieciami Environmental Conservation Organization wygasła 31 października, ale urzędnicy miejscy powiedzieli w sierpniu, że przedłużą ją, ponieważ nie przygotowali się na znalezienie zastępcy na czas, ponieważ nadal szukają alternatyw.

My w The Pattaya News słyszeliśmy, że zbieranie śmieci powinno zostać wkrótce wznowione, a sytuacja kontraktowa została rozwiązana.

Śmieci zbierane po spiętrzeniu.

Źródło: tajska wiza

ŹRÓDŁOWiza tajska
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/