22. coroczny Tydzień Rowerowy Pattaya trafi na obszar Pattaya od 9 lutego do 10 lutego 2018 r.

Rowerzyści przybywający do Pattaya!

Oczekuje się, że 50,000 12 entuzjastów motocykli weźmie udział w Burapha Bike Week, który ponownie zagości w Pattaya w dniach 13-XNUMX lutego.

Kluby rowerowe z całego świata wezmą udział w corocznym festiwalu na Stadionie Narodowym Wschodniej Indoor Sports na Soi Chaiyapruek 2.

Prasan Nikaji, prezes Siam Motorbikes i szef Burapha Motorcycle Club, powiedział, że tegoroczna impreza skupi się bardziej na muzyce niż na motocyklach, a znane zespoły rockowe mają pojawić się w oba dni.

Pattaya wezwała wszystkie cztery lokalne komisariaty policji o wsparcie i bezpieczeństwo.

Każdego roku przed imprezą motocykliści przejeżdżają przez Pattaya w ramach inicjatywy „pęd dla pokoju”, a impreza zbiera co roku ogromną sumę pieniędzy na cele charytatywne. Ta jazda odbędzie się na kilka dni przed wydarzeniem, a szczegóły można znaleźć na ich oficjalnym Facebooku.

Jest to wielkie wydarzenie, w którym biorą udział nie tylko motocykliści, ale także turyści i lokalni Tajowie. Wydarzenie trwa do późnego wieczora i prezentuje jedne z najlepszych motocykli pokazowych, od chopperów po Harley Davidson w Tajlandii, podczas gdy przez cały dzień odbywa się świetna muzyka na żywo. Jak w przypadku wszystkich wydarzeń w Pattaya, jest tam duży wybór straganów z jedzeniem i oczywiście przy tego rodzaju wydarzeniu mnóstwo miejsc, w których można napić się piwa lub dwóch!

My tutaj w The Pattaya News mamy nadzieję, że jesteś gotowy, aby uruchomić silniki i cieszyć się wspaniałym tygodniem rowerowym!

ŹRÓDŁOTydzień rowerowy Burapha na Facebooku
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/