22. coroczny Tydzień Rowerowy Pattaya trafi na obszar Pattaya od 9 lutego do 10 lutego 2018 r.

Rowerzyści przybywający do Pattaya!

Oczekuje się, że 50,000 12 entuzjastów motocykli weźmie udział w Burapha Bike Week ponownie ryczy w Pattaya w dniach 13-XNUMX lutego.

Kluby rowerowe z całego świata wezmą udział w corocznym festiwalu na Wschodnim Narodowym Halowym Stadionie Sportowym przy Soi Chaiyapruek 2.

Prasan Nikaji, prezes Siam Motorbikes i szef Burapha Motorcycle Club, powiedział, że tegoroczna impreza skupi się bardziej na muzyce niż na rowerach, a w oba dni mają pojawić się znane zespoły rockowe.

Pattaya wezwała wszystkie cztery lokalne komisariaty policji o wsparcie i bezpieczeństwo.

Każdego roku przed wydarzeniem rowerzyści przejeżdżają przez Pattaya w ramach inicjatywy „pędu do pokoju”, a wydarzenie to co roku zbiera ogromną sumę pieniędzy na cele charytatywne. Ta przejażdżka odbędzie się w dniach poprzedzających wydarzenie, a szczegóły można znaleźć na ich oficjalnym Facebooku.

Jest to ogromne wydarzenie, z którego korzystają nie tylko motocykliści, ale także turyści i lokalni Tajowie. Impreza trwa do późnych godzin wieczornych i prezentuje jedne z najlepszych motocykli pokazowych, od chopperów po Harley Davidson w Tajlandii, podczas gdy przez cały dzień grana jest świetna muzyka na żywo. Podobnie jak w przypadku wszystkich wydarzeń w Pattaya, jest duży wybór straganów z jedzeniem i oczywiście przy tego rodzaju imprezie mnóstwo miejsc na piwo lub dwa!

W Pattaya News mamy nadzieję, że jesteś gotowy, aby uruchomić silniki i cieszyć się wspaniałym tygodniem motocyklowym!

ŹRÓDŁOTydzień rowerowy Burapha na Facebooku
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/