Francuski obywatel przyznaje się do zamordowania włoskiego obywatela tajlandzkiej policji z powodu Tajki

Podejrzany w areszcie.

Obywatel Francji przyznał się we wtorek do poderżnięcia gardła włoskiemu mężowi swojego tajskiego kochanka, poinformowała tajska policja 30 stycznia 2018 roku.

Amaury Rigaud powiedział dziś rano, że w zbrodni pomogła mu Rujira Iemlamai – żona Giuseppe de Stefaniego. Jego zeznanie nastąpiło po tym, jak podejrzani zwrócili się przeciwko sobie dzień wcześniej, oskarżając drugiego o zbrodnię.

Policja poinformowała, że ​​odrzuciła zarzuty dotyczące „trzeciego zabójcy” i oskarżyła oboje o morderstwo.

„Przyznał się, że dokonał faktycznego zabójstwa, ale nie wierzymy mu w 100 procentach” – powiedział we wtorek po południu płk Chaisathian Maneejak, szef lokalnej policji prowadzącej śledztwo w sprawie przestępstwa. „Dlatego obciążamy ich obydwoma. Nie ma też trzeciego zabójcy. Wszystko gotowe.

Rujira (38 lat) i Rigaud (33 lata) zostali schwytani w dżungli wzdłuż granicy prowincji między Kamphaeng Phet i Tak za rzekome poćwiartowanie i spalenie Giuseppe de Stefani.
„Znaleźliśmy odpowiednią ilość dowodów”, powiedział pułkownik Direk Thannanoniwat we wtorek po południu, gliniarz, który badał pojazd do ucieczki Rujiry i Rigauda.

Przed przyznaniem się, Rigaud podobno powiedział im, że ich trójkąt miłosny jest w rzeczywistości kwadratem, i twierdził, że Taj – inny chłopak Rujira – pomagał i podżegał w morderstwie.

Generał dywizji Thawatchai Muannara powiedział, że Rigaud był żołnierzem armii francuskiej, gdzie rzekomo służył pięć lat jako snajper, zanim przyjechał do Tajlandii i spotkał Rujirę w 2016 roku.

Zdjęcie podejrzanych i jej ukrywającej się na drzewie.

„Wykorzystał swoje umiejętności wojskowe, aby bardzo umiejętnie uciec i ukryć się w dżungli” – powiedział Thawatchai.

Pułkownik Chaisathian Maneejak z miejscowej policji prowadzącej śledztwo w sprawie zbrodni powiedział, że w dniu morderstwa 61-letni de Stefani powiedział Rigaudowi, że zerwie z Rujirą za 100,000 XNUMX bahtów. Wszyscy trzej dyskutowali o warunkach, ale nie mogli dojść do porozumienia, spór, który stał się gorący i zakończył się morderstwem Włocha.

W poniedziałek rano, 29 stycznia 2018 r., blisko stu policjantów znalazł Rujirę ukrywającą się na drzewie longan w sadzie, trzymającą torbę jedzenia i widocznie wyczerpaną po 10 dniach w biegu. Rigaud został aresztowany w tym samym sadzie oddalonym o kilometr w niedzielę wieczorem.

Policja trzymała ich w areszcie w oddzielnych miejscach.

My w Pattaya News cieszymy się, że ci mordercy są za kratkami. W tajlandzkiej policji będą oni ścigani w najszerszym zakresie prawa.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/