Motocykl o dużej mocy zderza się z taksówką z zgłoszoną dużą prędkością na Central Pattaya Road, kierowca w śpiączce.

Miejsce wypadku.

Kolejny dzień, kolejny wypadek drogowy z udziałem motocykla o dużej mocy.

Ten dotyczył taksówki i dużego roweru tuż przed hotelem Bella Bella na Pattaya Central Road.

Świadkowie powiedzieli, że rower przyspieszył, ale tajska policja w tym czasie chce zbadać kamery CCTV wokół wypadku, zanim ustalą przyczynę. Kierowca roweru nadal jest w śpiączce w Pattaya Memorial Hospital i do tej pory nie został zidentyfikowany, jednak uważa się, że jest obywatelem Tajlandii. Kierowca furgonetki nie odniósł obrażeń i nie miał w tym czasie pasażerów.

Kierowca motocykla nie miał na sobie kasku, gdy świadkowie donieśli, że jechał z maksymalną prędkością ruchliwą ulicą, wpadając i wyskakując z ruchu, kiedy uderzył w taksówkę, która została wyrzucona z roweru na ulicę.

 

Ratownicy udzielający pierwszej pomocy kierowcy motocykla.

My tutaj, w The Pattaya News, będziemy dostarczać przyszłe aktualizacje, kiedy i jeśli je otrzymamy. Przypominamy naszym czytelnikom, aby nosili kask i korzystali z roweru odpowiedniego do ich wrażenia z jazdy i warunków drogowych.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/