Motocykl o dużej mocy zderza się z taksówką z zgłoszoną dużą prędkością na Central Pattaya Road, kierowca w śpiączce.

Miejsce wypadku.

Kolejny dzień kolejny wypadek drogowy z udziałem motocykla o dużej mocy.

W tym przypadku brała udział taksówka i duży rower tuż przed hotelem Bella Bella przy Pattaya Central Road.

Świadkowie twierdzą, że motocykl jechał zbyt szybko, ale tajska policja chce obecnie sprawdzić kamery CCTV znajdujące się w miejscu wypadku, zanim ustali przyczynę. Kierowca motocykla nadal znajduje się w śpiączce w szpitalu Pattaya Memorial Hospital i na razie nie udało się go zidentyfikować, uważa się jednak, że jest to obywatel Tajlandii. Kierowca vana nie odniósł obrażeń i nie przewoził w tym momencie pasażerów.

Kierowca motocykla nie miał na sobie kasku, gdy świadkowie zeznali, że jechał z maksymalną prędkością ruchliwą ulicą, wjeżdżając i wyjeżdżając z ruchu ulicznego, kiedy uderzył w taksówkę, która została wyrzucona z roweru na ulicę.

 

Ratownicy udzielali pierwszej pomocy kierowcy motocykla.

W The Pattaya News będziemy dostarczać przyszłe aktualizacje, kiedy i jeśli je otrzymamy. Przypominamy naszym czytelnikom, aby nosili kask i korzystali z roweru odpowiedniego do ich doświadczenia w prowadzeniu pojazdu i warunków na drodze.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/