Pattaya burzy popularną restaurację Bali Hai Sunset, burmistrz twierdzi, że to dopiero początek odzyskiwania gruntów publicznych w Pattaya

Burmistrz Pattaya, Anan Charoenchasri, 30 stycznia 2018 r. oświadczył mediom, że zburzenie dobrze znanej restauracji South Pattaya będzie początkiem wielu takich wyburzeń budynków wkraczających na tereny publiczne.

To, co kiedyś było fantazyjną restauracją „Bali Hai Sunset” z widokiem na zatokę na cyplu Bali Hai, jest teraz tylko kupą gruzu, ponieważ pracownicy miejscy zburzyli restaurację w rekordowym czasie.

Po nakazie sądowym i ostatniej próbie zatrzymania egzekutorów rozebrano budynek, który został zbudowany na gruntach publicznych wbrew tajlandzkiemu prawu.

Inżynier Naris Chertsunya na miejscu rozbiórki powiedział wczoraj mediom, że to dopiero początek. Przywodzi to na myśl długo trwające kontrowersje wokół Walking Street i plaży, z którymi borykają się firmy, które mają być budowane na gruntach publicznych wbrew tajlandzkiemu prawu. Co się później stanie? Bądź na bieżąco z wiadomościami Pattaya, aby uzyskać dalsze aktualizacje.

Źródło: Urząd Burmistrza

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/