Linie Qatar Airlines jako pierwsza linia lotnicza na Bliskim Wschodzie oferują bezpośrednie loty na lotnisko Pattaya U-Tapeo

Katar linie lotnicze

Pierwszy bezpośredni lot Qatar Airways bez przesiadek do wakacyjnego miejsca docelowego Pattaya wylądował na międzynarodowym lotnisku U-Tapao Rayong Pattaya, inaugurując najnowszy kierunek linii w Tajlandii.

To piąta trasa tej linii lotniczej do kraju Azji Południowo-Wschodniej i pierwsza nowa trasa uruchomiona w tym roku przez Qatar Airways, kontynuujący szybki rozwój globalnej siatki połączeń.
Lot QR828 wylądował 29 stycznia i został powitany tradycyjnym salutem z armatki wodnej.

Nowe połączenie Qatar Airways do Pattaya cztery razy w tygodniu oferuje pięciogwiazdkowy komfort w samolocie Boeing B787 Dreamliner, z 22 miejscami w klasie biznes i 232 miejscami w klasie ekonomicznej.

JE Akbar Al Baker, dyrektor generalny grupy Qatar Airways, powiedział: „Cieszymy się, że jesteśmy pierwszą linią lotniczą z Bliskiego Wschodu, która oferuje bezpośrednie loty do Pattaya”.

Źródło: Travel Trade Daily

Zapisz się!
ŹRÓDŁOCodzienny handel podróżami
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/