Linie Qatar Airlines jako pierwsza linia lotnicza na Bliskim Wschodzie oferują bezpośrednie loty na lotnisko Pattaya U-Tapeo

Katar linie lotnicze

Pierwszy bezpośredni lot bez międzylądowań Qatar Airways do wakacyjnego miejsca docelowego Pattaya wylądował na międzynarodowym lotnisku U-Tapao Rayong Pattaya, inaugurując najnowszy cel linii lotniczych w Tajlandii.

Jest to piąta trasa linii lotniczej do kraju Azji Południowo-Wschodniej i pierwsza w tym roku nowa trasa dla Qatar Airways, ponieważ kontynuuje szybki rozwój swojej globalnej sieci połączeń.
Lot QR828 wylądował 29 stycznia i został powitany tradycyjnym salutem z armatki wodnej.

Nowe połączenia Qatar Airways do Pattaya, obsługiwane cztery razy w tygodniu, zapewniają pięciogwiazdkowy komfort na pokładzie samolotu Boeing B787 Dreamliner, z 22 miejscami w klasie biznes i 232 miejscami w klasie ekonomicznej.

HE Akbar Al Baker, dyrektor generalny grupy Qatar Airways, powiedział: „Cieszymy się, że jesteśmy pierwszą linią lotniczą na Bliskim Wschodzie, która oferuje bezpośrednie loty do Pattaya”.

Źródło: Travel Trade Daily

ŹRÓDŁOCodzienny handel podróżami
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/