Tablice / ligi zawieszone w całej Pattaya, firmy poinformowały, że nadchodzi nowa licencja

Zawiadomienie od Tajlandzkiego Stowarzyszenia Rzutek.

Pattaya-

Lokalni gracze w rzutki i stowarzyszenia darta były zaskoczone, gdy usłyszały 2 lutego 2018 r., że wszystkie ligi w rzutki mają zostać zawieszone, a tablice do rzutek usunięte. Stowarzyszenie Pattaya Darts twierdzi, że powiedziano mu, że istnieje nowa licencja, którą bary będą musiały kupić specjalnie na tarcze do gry w rzutki i ligi w rzutki. Obejmuje to elektroniczne tarcze do rzutek, rzutki magnetyczne itp.

Jednak w tej chwili licencja na grę w rzutki nie jest dostępna. Pattaya News może potwierdzić, że wiele lokalnych firm zdjęło swoje tarcze do gry w rzutki jako środek ostrożności, w tym grupa Retox lub zawieszone ligi darta w tym czasie. Lokalni gracze w rzutki i Tajlandzkie Stowarzyszenie Darta skontaktują się z ratuszem, aby udzielić dalszych wyjaśnień w sprawie tego egzekwowania oraz kiedy licencja będzie dostępna, a także koszt.

Kilka dni przed tym ogłoszeniem The Pattaya News może potwierdzić, że HK Darts Bar, znajdujący się na Soi 6 w Pattaya, został napadnięty przez tajskich funkcjonariuszy organów ścigania, a wiele elektronicznych gier w rzutki zostało skonfiskowanych i usuniętych. Powiedziano im również, że nie mają licencji na maszyny (chociaż jedna nie jest obecnie dostępna) i od tego pisania pozostaje zamknięta przez organy ścigania z powodu naruszenia licencji.

My tutaj w The Pattaya News zapewnimy dalsze informacje, gdy będziemy mieli więcej informacji z ratusza i Tajlandzkiego Stowarzyszenia Darts na temat przepisów wykonawczych i licencyjnych dotyczących rzutek.

 

 

Zapisz się!
ŹRÓDŁOStowarzyszenie Pattaya Darts
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/