Tablice do gry w rzutki / ligi zawieszone w całej Pattaya, poinformowały firmy Nowa licencja nadchodzi

Zawiadomienie od Stowarzyszenia Tajlandzkich Dartów.

Pattaya-

Lokalni gracze w rzutki i stowarzyszenia rzutek byli zaskoczeni, gdy 2 lutego 2018 r. usłyszeli, że wszystkie ligi rzutek mają zostać zawieszone, a tablice do rzutek usunięte. Stowarzyszenie Pattaya Darts twierdzi, że powiedziano mu, że istnieje nowa licencja, która będzie musiała zostać zakupiona przez bary specjalnie dla plansz do gry w rzutki i lig darta. Obejmuje to elektroniczne tablice do rzutek, rzutki magnetyczne itp.

Jednak w tej chwili licencja rzutki nie jest dostępna. Pattaya News może potwierdzić, że wiele firm lokalnych usunęło swoje tablice do rzutek jako środek ostrożności, w tym obecnie grupa Retox lub zawieszone ligi rzutek. Lokalni gracze w rzutki i Stowarzyszenie Darta w Tajlandii skontaktują się z ratuszem, aby przedstawić dalsze wyjaśnienia na temat tego egzekwowania i kiedy licencja będzie dostępna, a także kosztów.

Kilka dni przed ogłoszeniem Pattaya News może potwierdzić, że HK Darts Bar, znajdujący się przy Soi 6 w Pattaya, został najechany przez tajlandzkich organów ścigania, a wiele elektronicznych gier w rzutki zostało skonfiskowanych i usuniętych. Powiedziano im również, że nie mają licencji na maszyny (nawet jeśli obecnie nie jest ona dostępna) i od tego czasu pozostaje zamknięta przez organy ścigania za naruszenie licencji.

My tutaj, w Pattaya News, zapewnimy dalsze informacje, gdy otrzymamy więcej informacji od Urzędu Miasta i Stowarzyszenia Tajlandzkich Darts na temat przepisów wykonawczych i licencyjnych dotyczących rzutek.

 

 

ŹRÓDŁOStowarzyszenie Pattaya Darts
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/