Część Pattaya Beach po raz kolejny została wyłączona z powodu „napraw”

Zdjęcie zamkniętego obszaru plaży.

Po raz pierwszy zgłoszona przez Sophon Cable TV i potwierdzona przez The Pattaya News, duża część Pattaya Beach od hotelu Dusit Thani do Soi 2 została po raz drugi w roku zamknięta metalowym ogrodzeniem i zamknięta dla publiczności. Ten odcinek plaży ma łącznie ponad 300 metrów i jest jedną z pierwszych rzeczy, które potencjalny turysta widzi po przybyciu na Beach Road.

Wcześniej ta część plaży miała zostać posortowana z budżetem ponad 400 milionów bahtów, aby była piękna i naprawiła wiele problemów z chodnikami i plażą. Jednak to się nigdy nie wydarzyło i nie jest w tej chwili jasne, co się stało z pieniędzmi, które zostały przeznaczone na ten projekt.

Raporty stwierdzają, że podobnie jak w przypadku gromadzenia odpadów, o których pisaliśmy wcześniej ( https://thepattayanews.com/2018/02/02/pattaya-city-removing-100-tons-medical-waste-khao-maikaew/ ) stoi z wykonawcami, których projekt jest usuwany lub ich umowa zostaje rozwiązana z powodu braku zapłaty i projekt jest niedokończony.

Lokalni mieszkańcy oświadczyli telewizją Sophon i Pattaya News, że są bardzo sfrustrowani tym, ile czasu zajęła ta naprawa.

Pattaya City twierdzi, że remont powinien zostać wykonany do końca marca, jednak mieszkańcy są sceptyczni. Będziemy dostarczać dalsze aktualizacje, gdy je będziemy mieć.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/