Tajska policja aresztuje 10 „Czarnych ludzi” w operacji Black Eagle

Osoby zatrzymane podczas ostatniego nalotu.

BANGKOK — Policja powiedziała, że ​​aresztowała 10 „czarnych osób” za różne przestępstwa wczesnym rankiem w czwartek w ramach operacji, którą sami określili jako na tle rasowym, co jest zgodne z tajskim prawem.

Dziesięć osób z różnych krajów afrykańskich i Indii paradowało przed dziennikarzami w hotelu Nana w Soi Sukhumvit 4 około godziny 1 w nocy 30 stycznia 2018 roku. trwające od kilku miesięcy wysiłki policji nazwały „Operacją Czarny Orzeł”, podczas której policja specjalnie prosi ciemnoskórych obcokrajowców o paszport i dowód legalnego przebywania w kraju.

„Podczas tego nalotu znaleźliśmy ludzi, którzy przekroczyli termin ważności wizy”, powiedział prasie generał policji Surachet Hakpal. „Przeszukaliśmy restauracje, bary, miejsca imprezowe i knajpki w okolicach Nany i Soi Cowboy. W ten sposób zapewniliśmy turystom bezpieczniejsze miejsce i zapewniliśmy ich zaufanie.”

Nagranie z nalotu pokazuje Surachet spacerującą wśród aresztowanych, pytającą: „Skąd jesteś?

Surachet jest odpowiedzialny za Operację Black Eagle, odkąd rozpoczęła się ona w zeszłym roku pod rozkazami wyższych rangą dowódców Junty.

Generał dywizji Surachet był odpowiedzialny za szereg nalotów, które były podobne w poprzednim roku i stwierdził, że operacja Black Eagle przyniosła ponad 145 aresztowań i inspekcji ponad 400 ciemnoskórych cudzoziemców.

10 aresztowań tego ranka obejmowało Nigeryjczyka i Ghańczyka, którzy nielegalnie wjechali do kraju; dwóch Hindusów, dwóch Nigeryjczyków i dwóch Ugandyjczyków, którzy przekroczyli termin ważności wizy; jeden Kenijczyk pracujący bez zezwolenia i jeden Ugandyjczyk posiadający kokainę.

My tutaj w The Pattaya News przypominamy naszym czytelnikom, że każdy, niezależnie od tego, skąd pochodzi, powinien mieć przy sobie kopię paszportu Z skopiowaną pieczątką wjazdową i przebywać w kraju legalnie przez cały czas. Bądź bezpieczny.

ŹRÓDŁOKhaosod angielski
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/