Aktualizacja: oprócz tablic do gry w rzutki należy opodatkować/licencjonować stoły bilardowe, parkiety taneczne

Aktualizacja z naszego wczorajszego artykułu: https://thepattayanews.com/2018/02/03/dart-boards-leagues-suspended-throughout-pattaya-businesses-told-new-license-coming/

Pattaya News i lokalni właściciele firm zwrócili się do ratusza Pattaya i Ampur o wyjaśnienie, że tarcze do gry w rzutki mają być licencjonowane i opodatkowane. Urzędnicy z ratusza wyjaśnili, co następuje:

O. Obecna licencja rozrywkowa NIE obejmuje stołów bilardowych, tarcz do gry w rzutki ani parkietów tanecznych. Firma będzie potrzebować OBU licencji. Wszystkie typy tarcz do gry w rzutki, stoły bilardowe itp. są dołączone, nawet małe wersje do zabawy lub magnetyczne/elektroniczne tarcze do gry w rzutki.

B. Ma istnieć oddzielna licencja, którą, jak twierdzili, można kupić (w tej chwili nie potwierdzono ani nie potwierdzono ceny, a nasze kontakty stwierdziły, że nadal pytają o te informacje, ale nie mogą uzyskać ustalonej odpowiedzi) za pośrednictwem Ampur.

C. Będziesz potrzebować osobnej licencji na każdy przedmiot, na przykład jeśli masz stół bilardowy, tarczę do rzutek i parkiet taneczny, będziesz potrzebować 3 oddzielnych licencji.

D. Licencja dotyczy PER rzutki lub PER stołu bilardowego. Tak więc hala bilardowa z wieloma stołami bilardowymi zapłaci znacznie więcej niż bar piwny z jednym stołem bilardowym.

E. Opłata za parkiet taneczny naliczana jest za stopę kwadratową parkietu tanecznego. Dlatego niektóre dyskoteki, takie jak Bamboo niedaleko Walking Street, zdecydowały się pozbyć parkietu.

F. Obecnie trwa egzekucja, niezależnie od możliwości prawidłowego uzyskania licencji w tym czasie, dlatego wiele firm usunęło swoje tarcze do gry w rzutki lub parkiety taneczne. Stoły bilardowe, które zostaną ogłoszone, prawdopodobnie również spowodują zakłócenia.

My tutaj w The Pattaya News będziemy nadal dostarczać aktualizacje, gdy tylko je otrzymamy, ponieważ dotyczy to wielu turystów i emigrantów w Pattaya.

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁORatusz w Pattaya
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/