Aktualizacja: oprócz tablic do gry w rzutki należy opodatkować/licencjonować stoły bilardowe, parkiety taneczne

Aktualizacja z naszego wczorajszego artykułu: https://thepattayanews.com/2018/02/03/dart-boards-leagues-suspended-throughout-pattaya-businesses-told-new-license-coming/

Pattaya News i właściciele lokalnych firm zwrócili się o wyjaśnienia do ratusza w Pattaya i Ampur w sprawie wiadomości, że tablice do rzutek mają być licencjonowane i opodatkowane. Urzędnicy z ratusza wyjaśnili, co następuje:

O. Obecna licencja na rozrywkę NIE obejmuje stołów bilardowych, tarcz do gry w rzutki ani parkietów tanecznych. Firma będzie potrzebować OBU licencji. Wszystkie rodzaje tarcz do rzutek, stoły bilardowe itp. są uwzględnione, nawet małe wersje do gry lub magnetyczne/elektroniczne tablice do rzutek.

B. Musi istnieć oddzielna licencja, która, jak stwierdzili, jest dostępna do zakupu (w tej chwili nie została potwierdzona lub cena została potwierdzona, a nasi znajomi stwierdzili, że nadal pytają o te informacje, ale nie mogą uzyskać ustalonej odpowiedzi.) za pośrednictwem Ampur.

C. Będziesz potrzebować oddzielnej licencji na każdy przedmiot, na przykład, jeśli masz stół bilardowy, tarczę do gry w rzutki i parkiet taneczny, będziesz potrzebować 3 oddzielnych licencji.

D. Licencja jest przyznawana za tablicę do gry w rzutki lub za stół bilardowy. Tak więc sala bilardowa z wieloma stołami bilardowymi będzie płacić znacznie więcej niż bar piwny z jednym stołem bilardowym.

E. Parkiety taneczne są naliczane za stopę kwadratową parkietu. Dlatego niektóre dyskoteki, takie jak Bamboo przy Walking Street, zdecydowały się pozbyć parkietu.

F. Egzekwowanie prawa jest obecnie prowadzone, niezależnie od możliwości prawidłowego uzyskania licencji w tym czasie, dlatego wiele firm usunęło swoje tablice do gry w rzutki lub parkiety taneczne. Ogłoszone stoły bilardowe również prawdopodobnie spowodują zakłócenia.

My tutaj, w The Pattaya News, będziemy nadal dostarczać aktualizacje, gdy je otrzymamy, ponieważ dotyczy to wielu turystów i emigrantów w Pattaya.

ŹRÓDŁORatusz w Pattaya
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/