Napad na klub nocny w Pattaya, prawie 60 nieletnich pijących zostało wykrytych i zatrzymanych

Najazd na Paet Bid Bar.

 

Pattaya-

Wczesny niedzielny poranek około 2:30 rano, 4 lutego 2018 r. Paet Bid Bar znajdujący się na Pattaya Third Road został najechany przez policję i urzędników administracyjnych z obszaru Pattaya na podstawie napiwku od lokalnych mieszkańców. Ten bar znajduje się i jest zarządzany przez dzielnicę Banglamung w Chon Buri. Po przybyciu i zapaleniu światła urzędnicy byli zaskoczeni i rozczarowani tym, co odkryli na dyskotece.

Podczas nalotu, prowadzonego przez Picheta Thamhona, zastępcę szefa dystryktu Banglamung, odkryto w sumie 59 (pięćdziesięciu dziewięciu) nieletnich klientów pijących alkohol. W Tajlandii legalny wiek picia wynosi dwadzieścia lat. Niektórzy patroni mieli nawet czternaście lat. Funkcjonariusze zatrzymali i zatrzymali w sumie 35 mężczyzn i 24 kobiety, wszyscy w wieku poniżej dwudziestu lat, w którym można legalnie pić.

Właściciel baru, którego nazwa nie jest znana w momencie publikacji, został oskarżony o sprzedaż trunku bez licencji, umożliwienie korzystania z lokalu osobom niepełnoletnim oraz sprzedaż trunku osobie niepełnoletniej. Prawny czas licencjonowania dla tego obszaru miasta to 2:00 w nocy i chociaż bar miał licencję na alkohol i biznes, nie ma licencji na działanie po godzinie 2:00.

Urzędnicy stwierdzili, że po zatrzymaniu nastolatków zostali wydani rodzicom i opiekunom.

My tutaj, w wiadomościach Pattaya, zapewnimy wszelkie dalsze aktualizacje, gdy będą dostępne.

 

ŹRÓDŁOBangkok post
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/