Napad na klub nocny w Pattaya, prawie 60 nieletnich pijących zostało wykrytych i zatrzymanych

Napad na Paet Bid Bar.

 

Pattaya-

Wczesnym niedzielnym rankiem około 2:30 w nocy 4 lutego 2018 r. policja i urzędnicy administracyjni z obszaru Pattaya wtargnęli do baru Paet Bid Bar zlokalizowanego przy trzeciej drodze Pattaya na podstawie wskazówek od lokalnych mieszkańców. Bar ten znajduje się i jest zarządzany przez dzielnicę Banglamung w Chon Buri. Po przybyciu na miejsce i włączeniu świateł urzędnicy byli zaskoczeni i rozczarowani tym, co odkryli na dyskotece.

Nalot prowadzony przez Picheta Thamhona, zastępcę szefa okręgu Banglamung, wykazał, że łącznie 59 (pięćdziesiąt dziewięć) nieletnich klientów piło alkohol. W Tajlandii wiek, w którym można legalnie spożywać alkohol to dwadzieścia lat. Stwierdzono, że niektórzy klienci mieli zaledwie czternaście lat. Funkcjonariusze zatrzymali łącznie 35 mężczyzn i 24 kobiety, wszyscy poniżej dwudziestego roku życia, którzy osiągnęli legalny wiek spożywania alkoholu.

Właścicielowi baru, którego nazwa nie jest znana w momencie publikacji, postawiono zarzuty sprzedaży alkoholu bez zezwolenia, umożliwienia osobom niepełnoletnim korzystania z lokalu oraz sprzedaży alkoholu nieletnim. Prawny czas wydawania licencji dla tego obszaru miasta to 2:00 w nocy i chociaż bar miał licencję na sprzedaż alkoholu i prowadzenie działalności gospodarczej, nie ma pozwolenia na prowadzenie działalności po godzinie 2:00.

Władze podały, że po zatrzymaniu nastolatków przekazano ich rodzicom i opiekunom.

W Pattaya News będziemy dostarczać dalsze aktualizacje, jeśli będą dostępne.

 

Zapisz się!
ŹRÓDŁOBangkok post
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/