Departament Morski Pattaya przeprowadza inspekcje wszystkich skuterów wodnych, łodzi motorowych i operatorów promów

  Pattaya-

  Policja turystyczna rozpoczęła kontrole różnych operatorów łodzi i sportów wodnych w Pattaya po pożarze łodzi motorowej w pobliżu wysp Phi Phi, który ranił 12 chińskich turystów.

Komendant Pol. Podpułkownik Piyapong Ensarn powiedział, że oficerowie, do których dołączyli urzędnicy Departamentu Morskiego i żołnierze, rozpoczęli inspekcję wszystkich operatorów na plażach Pattaya, Naklua i Jomtien po wypadku z 14 stycznia z udziałem łodzi motorowej przewożącej 31 pasażerów.

Konkretnie ukierunkowane były usługi promowe, łodzie motorowe, parasailing, bananowce i skutery wodne. Sprawdzano licencje i jednostki pływające pod kątem zdatności do żeglugi i bezpieczeństwa, a także tego, czy łodzie mają wystarczającą liczbę kamizelek ratunkowych.

Wstępne kontrole zakończyły się aresztowaniem trzech Kambodżan pracujących przy operacji parasailingu bez pozwolenia. Właściciel łodzi został wezwany do biura Wydziału Turystycznej Policji na przesłuchanie.

Ogólnie rzecz biorąc, Departament Morski był zadowolony ze wstępnych inspekcji i stwierdził, że większość operatorów przestrzega ustalonych norm bezpieczeństwa.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOPoczta Pattaya
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/