Popularny bar chłopczycy napadnięty przez tajlandzkie władze we wczesnych godzinach porannych

Patroni ustawili się w kolejce do testów narkotykowych.

Pattaya-

Dziś, 7 lutego, we wczesnych godzinach porannych funkcjonariusze policji i Wydziału Zwalczania Przestępczości w Pattaya, w liczbie około trzydziestu, wpadli na popularny Kiss Pub, klub dla kobiet, znajdujący się w dzielnicy Banglamung w Chonburi.

To nie był pierwszy nalot na pub i nieustannie ostrzegano go, aby nie pozostawał otwarty po obowiązkowej godzinie zamknięcia o 2 nad ranem. Jednak na podstawie ciągłych skarg sąsiadów na głośną muzykę i hałaśliwych klientów na zewnątrz przez całą noc, policja została zmuszona do ponownego działania. Dziś rano o 530 rano policjanci przybyli i byli rozczarowani wcześniejszymi ostrzeżeniami na temat tego, co znaleźli.

Ponad stu klientów wciąż piło i tańczyło w klubie. Jeden był nieletni, a dwóch miało pozytywny wynik testu na obecność narkotyków, ponieważ funkcjonariusze testowali narkotyki wszystkich w klubie. Dodatkowo bar nie miał licencji na działanie w wydłużonych godzinach.

Menadżer Pornpansa Thippon został aresztowany i oskarżony o sprzedaż alkoholu nieletnim i prowadzenie klubu nocnego bez odpowiednich licencji. Aresztowano również dwóch klientów, którzy mieli pozytywny wynik testu na obecność narkotyków.

Inspektor policji, podpułkownik Korakot Yeunyong, oświadczył, że poleciłby Okręgowemu Urzędowi Licencjonowania Bang Lamung wydanie pięcioletniego zawiadomienia o zamknięciu, ponieważ pub wielokrotnie powtarzał ostrzeżenia.

 

Funkcjonariusze kontrolujący pub.
Zapisz się!
ŹRÓDŁONation
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/