Amerykański turysta porażony prądem na molo Bali Hai w Pattaya w dziwnym wypadku.

Amerykański turysta porażony prądem na molo Bali Hai w Pattaya

Amerykański turysta został porażony prądem i zginął w dziwnym wypadku po tym, jak oparł się o metalowy słup znajdujący się na molo Bali Hai.

47-letni Andrey Bessonov był na wakacjach w Pattaya, kiedy wybrał się na wycieczkę łodzią na sąsiednią wyspę Koh Larn.

Grupa wróciła na molo, a Andrey schronił się pod namiotem na molo Bali Hai, zanim oparł się o metalowy słup około 7.30:XNUMX. Po dotknięciu słupa, który prawdopodobnie był wystawiony na luźne przewody, Bessonov został porażony prądem na oczach tłumu turystów.

Sanitariusze przybyli i przeprowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową na oczach dziesiątek oszołomionych turystów, ale Andrey, który pochodzi z Ukrainy, ale teraz posiada obywatelstwo amerykańskie, został później uznany za zmarłego w miejscowym szpitalu w tym tragicznym wypadku.

Świadek Tanawat Khenkoon powiedział prasie: „Mężczyzna był na łodzi i właśnie stał przed słupem, kiedy upadł na podłogę i jego ciało skręciło się w konwulsjach. Nikt nie wiedział, co się stało ani co robić. Ludzie z karetki powiedzieli, że prąd wyciekł i dotknął słupa.

Dalej stwierdziła:

"To smutne. Żył jedną minutę na wakacjach, a teraz go nie ma. To mógł być każdy, kto dotknął słupa.

Ratownicy zamknęli część molo, w której doszło do incydentu, i odcięli dopływ prądu, aby chronić turystów podczas badania przyczyny wypadku.

Grupa ratunkowa Sawang Boriboon powiedziała, że ​​sprawdza teren, aby upewnić się, że jest bezpieczny, zanim ponownie otworzy go dla członków społeczeństwa.

Policja w Pattaya powiedziała dzisiaj, że jest świadoma śmierci i nadal prowadzi śledztwo.

My w wiadomościach The Pattaya przypominamy, że życie może być krótkie, żyj nim, póki możesz.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/