Obywatel Australii umiera po walce z amerykańskim obcokrajowcem w popularnym Northern Pattaya Bar

 

Pattaya-

W piątek wieczorem, 9 lutego około 7:30 dwóch zagranicznych klientów wdało się w bójkę w popularnym Ruby Bar znajdującym się w Północnej Pattaya. Australijczyk, pan Benjamin Robb z Newport Victoria w Australii, szacowany na czterdziestkę, doznał kilku poważnych obrażeń, stracił przytomność i wydawał się mieć napad padaczkowy podczas walki z obywatelem amerykańskim. jego późnych lat dwudziestych do wczesnych trzydziestych, których nazwisko w tej chwili jest ukrywane w oczekiwaniu na proces. Ratownicy medyczni i policja szybko zareagowali na miejsce zdarzenia w ciągu kilku minut i zabrali pana Robba do szpitala Pattaya Memorial Hospital. Ponadto wiele osób, w tym personel baru, próbowało pomóc panu Robbowi i szybko skontaktowało się z policją i ratownikami medycznymi, w tym inny patron z doświadczeniem medycznym, który prawidłowo postawił pana Robba w pozycji wyzdrowienia i próbował udzielić pierwszej pomocy.

Niestety, około 3:00 rano czasu tajlandzkiego pan Robb zmarł w wyniku odniesionych obrażeń, stwierdził krwawienie wewnętrzne i poważne uszkodzenie twarzy w wyniku ciągłego uderzenia w czaszkę i czaszkę.

Amerykanin początkowo uciekł z miejsca zbrodni, później jednak chętnie zgłosił się, by ponieść konsekwencje na komisariacie policji przy Soi 9 i obecnie jest przetrzymywany w oczekiwaniu na jego pierwsze pojawienie się w sądzie i odtworzenie tragicznej walki, szacuje się, że za około dziesięć dni. Rodzina Robba i ambasada australijska zostały poinformowane o jego śmierci. W tej chwili nie wiadomo, czy obywatel amerykański ma prawnika.

Nie jest jasne, co rozpoczęło walkę w tym czasie, ale kilku naocznych świadków donosi, że Robb był agresywny i agitowany w stosunku do Amerykanów, a także personelu baru. Świadkowie donoszą również, że obaj klienci byli mocno pod wpływem alkoholu w czasie incydentu i przez kilka godzin przed walką stale spożywali i pili shoty oraz alkohol.

Dowód tożsamości pana Robb

Oświadczenie właściciela Ruby Club opublikowane na popularnych forach dyskusyjnych w obszarze Pattaya brzmi następująco:

"Kłótnia trwająca mniej niż 20 sekund między dwoma klientami w piątek wieczorem spowodowała, że ​​jedna osoba została zabrana do szpitala z poważnymi obrażeniami, co niestety doprowadziło do jego śmierci we wczesnych godzinach sobotniego poranka. Żaden inny klient ani członek personelu nie został ranny podczas incydentu.
Druga zainteresowana osoba zgłosiła się na policję i przyjmuje się, że ma pozostać w areszcie do czasu stawiennictwa w sądzie za około 10 dni.
Podczas gdy nasze myśli pozostają przy krewnych ofiar, chcielibyśmy również podziękować służbom ratunkowym za szybką i profesjonalną uwagę w postępowaniu z incydentem”.

Policja tajlandzka nie wydała obecnie oficjalnego oświadczenia, ponieważ kontynuuje dochodzenie w sprawie przestępstwa i ustala, jakie zarzuty zostaną postawione. Są jednak w pełni świadomi incydentu i obiecali przeprowadzić kompletne i szczegółowe dochodzenie w celu ustalenia, co doprowadziło do śmiertelnej walki. Pochwalili również szybką reakcję pracowników baru, sanitariuszy, policji, policji turystycznej i innych gości, którzy próbowali pomóc i szybko opanować sytuację oraz natychmiast wezwać policję.

Będziemy dostarczać dalsze aktualizacje, gdy je otrzymamy, gdy nastąpi ponowne uchwalenie przestępstwa i zbliża się termin rozprawy. My w Pattaya News przekazujemy wyrazy współczucia rodzinie ofiar.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/