Aktualizacja 2: Amerykanin, Jose Manuel Polanco Jr., zamieszany w śmiertelną bójkę w barze, ma poprzedni rekord zabójstwa w Ameryce

Młody pan Polanco.

Pattaya-

My tutaj, w Pattaya News, mamy kolejną aktualizację na temat obywatela amerykańskiego oskarżonego o zabójstwo w śmierci pana Benjamina Robba z Wiktorii w Australii podczas bójki w barze w Ruby Club w północnej Pattaya.

Patrząc na jego przeszłą historię, okazuje się, że to NIE jest pierwszy raz, kiedy pan Polanco został oskarżony o morderstwo/nieumyślne spowodowanie śmierci i ktoś inny zginął z jego rąk. Jak widać z poniższych linków, pan Polanco został oskarżony, skazany i odsiedział karę (choć tylko kilka lat i później) za zabójstwo po bójce na początku lat 90-tych.

Poniższe linki pokazują ten dowód i są całkiem jasne, że to ten sam człowiek i ma historię takiego zachowania.

http://mugshots.com/US-Counties/Florida/Miami-Dade-County-FL/Jose-Manuel-Polanco.44451415.html

http://mugshots.com/US-Counties/Florida/Miami-Dade-County-FL/Jose-M-Polanco.6425188.html

Z informacji o sprawie wynika, że ​​pierwotnie zarzut dotyczył morderstwa, jednak został skazany na nieumyślne spowodowanie śmierci z użyciem broni palnej.

Będziemy dostarczać dalsze aktualizacje, gdy dostaniemy je tutaj w Pattaya News.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/