Aktualizacja: Amerykanin zaangażowany w śmiertelną bójkę w barze z Australijczykiem naładowanym i zidentyfikowanym

Podejrzany Jose Manuel Polanco Jr z Nowego Jorku w Ameryce.

Pattaya:

Zaktualizuj nasz wcześniejszy artykuł: https://thepattayanews.com/2018/02/11/australian-national-dies-fight-american-foreigner-popular-northern-pattaya-bar/

Mamy aktualizację naszego poprzedniego artykułu dotyczącego śmiertelnej bójki w barze w popularnym Ruby Club w Północnej Pattaya, w której zmarł obywatel Australii. Tajska policja oskarżyła amerykańskiego podejrzanego, pana Jose Manuela Polanco Jr, 43 lata z Nowego Jorku, USA, o zabójstwo z dodatkowymi zarzutami, które prawdopodobnie toczą się w toku śledztwa. Pozostaje w areszcie policyjnym do czasu ponownego uchwalenia incydentu zgodnie z tajskim prawem i jego pierwszego wystąpienia w sądzie, szacowanym na początek przyszłego tygodnia około 19 lub 20 tego miesiąca.

Pan Polanco w tym czasie zaprzeczył oskarżeniom i oświadczył władzom, że chociaż był drugą osobą zaangażowaną w walkę, działał w samoobronie i nie zainicjował konfliktu. Stwierdził również, co zostało potwierdzone, że chętnie zwrócił się do władz Tajlandii, aby rozwiązać sprawę po incydencie.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło Pattaya News, że 42-letni Benjamin Robb z Australii zmarł w wyniku incydentu i zapewnia pomoc konsularną jego rodzinie.

Tajska policja nie wydała w tym czasie oficjalnego oświadczenia, poza potwierdzeniem, że wniesiono oskarżenie o zabójstwo, za które grozi kara 3-15 lat w tajskim więzieniu.

Ruby Club wydał oficjalne oświadczenie, które znajduje się w naszym poprzednim artykule i stwierdził, że w tym czasie nie będzie wydawać dalszych oświadczeń ani akceptować wywiadów.

Więcej informacji będzie dostępnych w The Pattaya News.

Pan Benjamin Robb z Australii.

 

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/