Pattaya City naprawia niebezpieczny pochylony słup elektryczny na Soi Buakhao

Pattaya-

Według zaniepokojonych mieszkańców i turystów ten słup telefoniczny od kilku miesięcy jest niebezpiecznie pochylony. Wielokrotnie właściciele lokalnych firm i okoliczni mieszkańcy apelowali do miasta o podjęcie działań, zanim słup upadł, prawdopodobnie raniąc kogoś. Dzisiaj, 15 lutego 2018 r., miasto w końcu podjęło działania, choć w środku dnia i tymczasowo blokując i utrudniając ruch na Soi Buakhao.

Miasto wykorzystało ciężki sprzęt budowlany, aby odpowiednio ustawić słup, eliminując wszelkie niebezpieczeństwa dla przechodniów. Zajęło to około godziny, ponieważ obserwatorzy robili zdjęcia i obserwowali. Na szczęście operacja przebiegła sprawnie i życie na Soi Buakhao wróciło do normy.

Miasto ogłosiło również wcześniej 8-częściowy plan naprawienia splątanych przewodów w całym mieście w ciągu najbliższych kilku lat, a Soi Buakhao jest częścią tego planu.

My tutaj, w The Pattaya News, będziemy Cię informować o wszelkich przyszłych aktualizacjach.

ŹRÓDŁOWiadomości z Pattaya
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/