Aktualizacja 3: Tajska policja potwierdza, że ​​posiada nagranie wideo z bójki w barze między Amerykanami i Australijczykami, która zakończyła się śmiercią

Podejrzany Jose Manuel Polanco Jr z Nowego Jorku w Ameryce.

Pattaya-

W Pattaya News mamy następujące oświadczenie nadinspektora policji Apichai Kroppech dotyczące niedawnego incydentu bójki w barze w klubie Ruby w północnej Pattaya w zeszły piątek wieczorem, w którym obywatel Australii zmarł później z powodu odniesionych obrażeń ( https://thepattayanews.com/ 2018/02/11/australian-national-dies-fight-american-foreigner-popular-northern-pattaya-bar/ ).

Khun Kroppech oświadczył, że zdobyli materiał z kamer CCTV i wideo z walki. W tej chwili nie będą publicznie udostępniać wideo, jednak potwierdzili, że wideo wyraźnie pokazuje, jak pan Polanco uderza pana Robba w twarz, w którym to momencie upadł. Stwierdził również, że nagranie wyraźnie pokazuje, że po upadku Robba, Pan Polanco kopnął go w okolice twarzy co najmniej dziesięć razy, gdy Robb leżał bez obrony.

Policja potwierdziła również, że incydent został wywołany, gdy Robb złapał kelnerkę za gardło w barze. Jednak kelnerka powiedziała policji, że pan Robb i ona żartują i nie są poważne, a pan Polanco błędnie zinterpretował to jako oznakę agresji i wkroczył. incydent, około 7:30 w piątek wieczorem, kiedy kilku świadków zgłosiło, że oboje pili w barze nieprzerwanie przez kilka godzin.

Pierwsze wystąpienie pana Polanco w sądzie ma się odbyć na początku przyszłego tygodnia. Oczekuje się, że ponowne uchwalenie, część tajskiego prawa, w którym pan Polanco wróci na miejsce zbrodni z policją, aby zademonstrować, co zrobił, nastąpi również w przyszłym tygodniu. Jego proces jest obecnie zaplanowany na koniec przyszłego miesiąca. Pan Polanco nie był w stanie zebrać funduszy na kaucję i pozostanie w areszcie przez cały czas trwania procesu. Nie wiadomo, czy ma w tej chwili prawnika.

My tutaj, w The Pattaya News, będziemy kontynuować kontynuację tej historii.

 

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁOWiadomości z Pattaya
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/