Anglik, 30-letni mieszkaniec Tajlandii, żyjący w nędzy i niezdolny do chodzenia w Buriam, prosi o pomoc

Pan Martin Anderson, lat 65, w swoim obecnym domu w Buriam.

Buriam-

Cudzoziemiec i jego żona, pani Thanyaluck Sarapanya, apelują do społeczeństwa o pomoc. Pan Martin Anderson, lat 65, mieszka legalnie w Tajlandii od ponad trzydziestu lat. Był zatrudniony przez wiele firm, głównie w rejonie Pattaya. Dziesięć lat temu poznał swoją żonę, ożenił się i przenieśli się do Buriam, aby osiedlić się i mieszkać razem. Obecnie mają kilkoro małych dzieci w szkole, które według doniesień są w klasie 5.

Ostatnio pan Anderson, który waży ponad 200 kg i od jakiegoś czasu ma trudności z chodzeniem, miał poważny upadek w łazience i teraz w ogóle nie może chodzić. Jest niezdolny do pracy, wydał swoje oszczędności i znalazł się w ciężkim okresie z powodu niemożności chodzenia i wagi. Jego dom jest wynajmowany, nie jest własnością, a rodzina nie była w stanie zapłacić czynszu od trzech miesięcy i teraz grozi jej eksmisja, nie mając dokąd pójść z dziećmi.

Pan Anderson stwierdził, że zwrócił się o pomoc do swojej ambasady, ale ponieważ nie jest w stanie podróżować ani chodzić, nie byli w stanie mu pomóc i w tej chwili go nie odwiedzili. Ponadto jego żona jest również niewidoma z powodu niedawnego wypadku i nie jest w stanie pracować również i pozostaje jego jedynym opiekunem i żywicielem.

Pan Anderson nie miał pieniędzy na zakup laptopa, ponieważ chciał wrócić do pracy online, wyświetlając reklamy firmom. Lokalne władze i sąsiedzi w jego wiosce w Buriam, a także pan Bhin Bannruennit, dobrze znany członek Fundacji Grateful Gratitude, połączyli siły i zapewnili pieniądze na używany laptop, aby mógł spróbować wrócić do pracy, choć online.

 

Lokalni urzędnicy przekazują rodzinie pieniądze, aby pomóc im w zakupie laptopa, aby pan Anderson mógł pracować.

To powiedziawszy, rodzina wciąż jest w tragicznych czasach i próbuje uzyskać zaległy czynsz i zapłacić za leczenie pana Andersona po jego upadku, aby mógł wrócić do ćwiczeń. Poprosili o pomoc publicznie na tajskich stronach internetowych, a my w The Pattaya News ponownie to publikujemy.

Rodzina przyjmie nawet niewielkie darowizny poprzez swoje konto w banku Siam Commercial Bank, 2 2 1 2 2 6 8 7 3 9, konto oszczędnościowe. Doceniają każdą pomoc, jaką mogą otrzymać w tych trudnych czasach.

Stan domu pary.
Lokalni urzędnicy spotykają się z rodziną z nadzieją udzielenia pomocy.

 

ŹRÓDŁOStrona Fanklubu Bhin
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/