Tajska policja aresztuje złodzieja hotelu w hotelu Siam Bayshore?

Pattaya-

W dniu 18 lutego 2018 r. policja aresztowała 60-letniego Samaka Sikhorikri z Tajlandii za próbę włamania i kradzieży w hotelu Siam Bayshore w południowej części Pattaya. Stwierdzono również, że pan Sikhorikri ma otwarty nakaz aresztowania z 2012 roku również za włamanie i nigdy nie pojawił się w sądzie pod tymi zarzutami.

O 2:30 w niedzielę 18. porucznik policji Abiisit Vejjajiva, szef policji miasta Pattaya i główny śledczy policji w Pattaya Piyapong Ennuwat aresztowali pana Sikhorikri w jego rezydencji pod zarzutem włamania około godziny 6:00 tego samego dnia w hotelu Siam Bayshore .

Dyrekcja Bayshore powiedziała, że ​​od kilku miesięcy goście zgłaszali brakujące przedmioty w swoich pokojach, a po pełnym dochodzeniu CCTV ustalono, że to nie personel włamuje się do pokoi gościnnych i kradnie, ale wielokrotnie wydaje się być panem Sikhorikri. Pan Sikhorikri jest również podejrzany o napad w dniu 28 stycznia 2018 r. w hotelu Ambassador w Na Jomtien, ponieważ nagranie z telewizji przemysłowej wydaje się również pokazywać, jak włamał się do pokoi gościnnych wczesnym rankiem i skradał się przez pracowników ochrony. Policjanci w Pattaya oświadczyli również policji, że według nich pan Sikhorikri jest odpowiedzialny za wiele innych kradzieży w hotelach w okolicy Pattaya.

W posiadaniu pana Sikhorikri znaleziono kilka fałszywych kart do pokoi w okolicznych hotelach, które wydawały się być wykonane przez elektronicznego eksperta. Policja potwierdziła, że ​​klucze, które posiadał, wydawały się otwierać większość pokoi gościnnych w Siam Bayshore, jednak nie zostały pierwotnie wydane ani nie były własnością hotelu.

O 6:00 nagranie CCTV pokazało, jak pan Sikhorikri krąży po budynku, gdy goście opuszczają swoje pokoje na śniadanie i w ciągu dnia, a następnie włamują się do wielu pokoi i zabierają głównie gotówkę. Policja sprawdziła jego mieszkanie i odkryła w jego posiadaniu następujące rachunki, które pasowały do ​​skarg gości w hotelu.

1. Banknoty bahtów tajlandzkich 1,000 bahtów 23,000 XNUMX bahtów.
2. Jeden banknot bahtów tajlandzkich 500 bahtów
3. Banknoty bahtów tajlandzkich: 100 bahtów każdy, łącznie 400 bahtów
4. Banknoty bahtów tajlandzkich: banknot 1 50 bahtów
5. Dwa banknoty bahtów tajlandzkich o wartości 20 bahtów każdy, w sumie 40 bahtów.
6. 1 USD (dolar amerykański)
7. Jeden dolar singapurski
8. Banknoty juanów, po 100 juanów, łącznie 21.

Zebrane dowody.

Pan Sikhorikri nie przyznał się do winy w tym czasie i twierdzi, pomimo wyraźnych dowodów z telewizji przemysłowej, wcześniejszych zapisów i fałszywych kart będących w jego posiadaniu, że nie był za to odpowiedzialny.

W najbliższej przyszłości podamy dalsze aktualizacje w The Pattaya News.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/