Rosyjski turysta tonie na plaży Pattaya

Pattaya-

O godzinie 10:40 we wtorek 20 lutego 2018 r. rosyjski turysta, którego nazwisko nie zostało ujawnione, lat 50, utonął podczas kąpieli w Pattaya Beach. Odwiedzał Pattayę ze swoją żoną, która musiała być świadkiem horroru obserwowania, jak jej mąż tonie na jej oczach.

Turysta pływał w wyznaczonej strefie pływania w pobliżu drugiego końca, kiedy wydawało się, że wpadł w kłopoty. Dobry Samarytanin wypłynął i pomógł wyciągnąć mężczyznę na brzeg, co zauważyło dziesiątki oszołomionych gapiów. Wezwano ratowników z lokalnej fundacji i szybko zareagowali, jednak nie byli w stanie ożywić mężczyzny i zmarł na plaży.

Jego żona, również z Rosji, była niepocieszona i domagała się wyjaśnienia, dlaczego nie są ratownikami obecnymi przed władzami. Lokalni Tajowie również skomentowali, że gdyby plaże Pattaya i Jomtien miały regularnych ratowników, którzy byliby dobrze wyszkoleni i mogliby uratować życie oceanu. Faktem jest, że SĄ ratownicy, jednak najczęściej przebywają oni w wyznaczonych miejscach w pobliżu Soi 6 i Soi 9 i nie są umieszczani bezpośrednio na plaży.

Żona w żałobie na plaży.

Kilka lat temu Pattaya City zainstalowało budki ratowników, jednak nie były one obsadzone i ostatecznie zostały usunięte, ponieważ w tamtym czasie popadały w zaniedbany stan.

Nasze myśli są z żoną i rodziną rosyjskiego turysty.

 

Zapisz się!
ŹRÓDŁOKochamy Pattaya
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/