Pattaya Night Run przybywa 3 marca o 6:XNUMX do północy

Prowincjonalne Biuro Turystyki i Sportu Chon Buri wraz z władzami miasta Pattaya i powiązanymi agencjami zorganizowało konferencję prasową na temat nadchodzącego biegu nocnego w Pattaya 2018. Wśród uczestników byli również zastępca gubernatora Chon Buri Chaicharn Aeimjaroen, burmistrz miasta Pattaya Anan Charoenchasri jako przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Turystyki i Sportu, Wojewódzkiego Biura Public Relations oraz Stowarzyszenia Biznesu i Turystyki Pattaya.

Zastępca gubernatora Chaicharn stwierdził, że celem Pattaya Night Run jest promowanie nowego trendu w turystyce w Pattaya i stymulowanie gospodarki narodowej, a także zachęcanie społeczeństwa do ćwiczeń. Główne wydarzenie nazywa się Fun Run, w którym uczestnicy będą biegać w rozrywkowym otoczeniu nocnego życia Pattaya, z optymistyczną muzyką, pokazami laserowymi i tunelami świetlnymi przez cały kurs. Kolejną specjalną cechą jest kącik artystyczny, w którym biegacze mogą poplamić się świecącymi w ciemności farbami.

Na marginesie Fun Run odbędzie się koncert z udziałem przebojowych zespołów BNK48 i Ae Jirakorn. Inne ciekawe zajęcia obejmują konkurs kostiumowy, który jest podzielony na kategorie indywidualne i grupowe, oraz konkurs fotograficzny „Biegnij po więcej polubień” w mediach społecznościowych. Do zgarnięcia będzie wiele nagród.

Pattaya Night Run, pierwszy tego rodzaju, odbędzie się na Bali Hai Pier w sobotę 3 marca od 6:XNUMX do północy.

Rejestracja jest nadal dostępna do 25 lutego za jedyne 300 bahtów lub bilet VIP za 500 bahtów. Zobacz obrazek powyżej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOCodzienna poczta
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/