Turysta twierdzi, że został okradziony w swoim hotelu za ponad 200,000 XNUMX bahtów

Pattaya-

Włoski turysta twierdził, że został odurzony narkotykami, co spowodowało, że stracił przytomność i został okradziony przez dwie kobiety w jego pokoju hotelowym z gotówki i kosztowności o wartości ponad 200,000 XNUMX Bt.

 

  Turysta, Cosimo Tato, lat 64, z Włoch, złożył skargę na komisariacie policji w Pattaya o godzinie 12.30:24 w sobotę 10 lutego. W swojej skardze powiedział, że został okradziony w swoim pokoju na XNUMX. piętrze Best Condo na Pattaya II Road przez dwóch nieznajomych. Budynek kondominium pełni również funkcję hotelu.

Tato powiedział policji, że dwie kobiety, których nie znał, zapukały do ​​drzwi, mówiąc, że chcą obejrzeć pokój, ponieważ chcą go kupić. Pan Tato oświadczył, że wpuścił ich, ponieważ wierzył, że byli wcześniejszymi nabywcami mieszkania, w którym się zatrzymał. Tato powiedział, że wpuścił ich do środka i oprowadził po okolicy, ale nagle stracił przytomność. Twierdzi, że nic nie pił i nie spożywał.

Kiedy odzyskał przytomność, stwierdził, że znalazł 5,000 euro (193,000 2,000 Bt) w gotówce, skradziono naszyjnik o wartości 3,000 euro i XNUMX Bt w gotówce. Nie ujawnił, czy miał to na zewnątrz, czy w sejfie.

Źródło policyjne powiedziało, że śledczy wątpią w relację turysty. Podejrzewali, że jeśli mężczyzna rzeczywiście został okradziony, to musiał znać kobiety, ale jakoś odmówił ich identyfikacji. Ponadto wątpili, czy przeciętny turysta wpuściłby dwie obce kobiety do pokoju hotelowego do kupienia o 10:XNUMX w nocy.

Pełnomocnik ochrony stwierdził, że NIE widział żadnej kobiety wchodzącej do mieszkania. Funkcjonariusze policji będą sprawdzać nagrania CCTV, które mają na celu próbę zidentyfikowania dwóch kobiet, a nawet upewnienie się, że rzeczywiście były obecne. Następnie policja zdecyduje, w jaki sposób prowadzić śledztwo.

My tutaj w wiadomościach Pattaya będziemy dostarczać aktualizacje na ten temat.

ŹRÓDŁONation
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/