Turysta twierdzi, że został okradziony w swoim hotelu za ponad 200,000 XNUMX bahtów

Pattaya-

Włoski turysta twierdził, że został odurzony narkotykami, co spowodowało, że stracił przytomność i został okradziony przez dwie kobiety w jego pokoju hotelowym z gotówki i kosztowności o wartości ponad 200,000 XNUMX Bt.

 

  64-letni turysta Cosimo Tato z Włoch złożył skargę na posterunku policji w Pattaya o godzinie 12.30 w sobotę 24 lutego. W swojej skardze powiedział, że został okradziony w swoim pokoju na 10. piętrze Best Condo na Pattaya II Road przez dwóch nieznajomych. Budynek kondominium pełni również funkcję hotelu.

Tato powiedział policji, że dwie kobiety, których nie znał, zapukały do ​​drzwi, mówiąc, że chcą obejrzeć pokój, ponieważ chcą go kupić. Pan Tato stwierdził, że wpuścił ich, ponieważ wierzył, że byli wcześniejszymi nabywcami mieszkania, w którym mieszkał. Tato powiedział, że wpuścił ich do środka i oprowadził po okolicy, ale nagle stracił przytomność. Twierdzi, że niczego nie pił ani nie spożywał.

Kiedy odzyskał przytomność, stwierdził, że znalazł 5,000 euro (193,000 Bt) w gotówce, skradziono naszyjnik o wartości 2,000 euro i 3,000 Bt w gotówce. Nie ujawnił, czy miał to na otwartej przestrzeni, czy w sejfie.

Policyjne źródło podało, że śledczy wątpili w konto turysty. Podejrzewali, że jeśli mężczyzna został naprawdę okradziony, to musiał znać kobiety, ale jakoś odmówił ich identyfikacji. Ponadto wątpili, czy przeciętny turysta wpuściłby dwie obce kobiety do obejrzenia ich pokoju hotelowego w celu kupienia o 10 w nocy.

Oficer ochrony na służbie stwierdził, że NIE widział żadnych kobiet wchodzących do mieszkania. Funkcjonariusze policji będą sprawdzać nagranie CCTV, które ma na celu zidentyfikowanie dwóch kobiet, a nawet upewnienie się, że rzeczywiście były obecne. Policja zdecyduje wtedy, w jaki sposób kontynuować śledztwo.

My tutaj, w wiadomościach The Pattaya, będziemy dostarczać aktualizacje na ten temat.

ŹRÓDŁONation
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/