Dwóch turystów w Kambodży pobiło niepełnosprawnego kierowcę TukTuka, gdy nie mógł znaleźć dla nich ladyboys

 

Kambodża-

Phnom Penh, Kambodża Wiadomości: Dwóch niezidentyfikowanych turystów, którzy mieli około dwudziestu lat, zaatakowało niepełnosprawnego kierowcę TukTuka z Kambodży, który nie mógł znaleźć dla nich ladyboya o godzinie 1:50 nad ranem 22 lutego na bulwarze Phreah Monyvong, Khan Chamkarmorn, Phnom Penh.

Według kierowcy tuk tuka, 21 lutego woził dwóch obcokrajowców przez kilka godzin, aby zwiedzać miasto Phnom Penh do 1:50 w poszukiwaniu ladyboyów dla dwóch mężczyzn na ich prośbę. Kierowca tuk tuka, który jest niepełnosprawny i nie może chodzić, nie mógł znaleźć dla nich odpowiednich ladyboyów, więc zaatakowali go, raniąc mu głowę. Po ataku kierowca wezwał policję, a turyści zapłacili kierowcy tuk tuka 80 $ (USD) za załatwienie sytuacji.

Podejrzani źli, że nie mogli znaleźć ladyboys.

My tutaj, w The Pattaya News, dostarczymy więcej aktualizacji, jeśli je otrzymamy.

ŹRÓDŁOKambodża emigranci online
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/