Dwóch turystów w Kambodży pobiło niepełnosprawnego kierowcę TukTuka, gdy nie mógł znaleźć dla nich ladyboys

 

Kambodża-

Wiadomości z Phnom Penh, Kambodża: Dwóch niezidentyfikowanych turystów w wieku około dwudziestu lat zaatakowało niepełnosprawnego kierowcę tuktuka Kambodży, który nie mógł znaleźć dla nich ladyboya o godzinie 1:50 w nocy 22 lutego przy bulwarze Phreah Monyvong w Khan Chamkarmorn w Phnom Penh.

Według kierowcy tuk tuka 21 lutego przez kilka godzin wiózł dwóch obcokrajowców, aby objechali miasto Phnom Penh do godziny 1:50 w nocy, szukając na ich prośbę ladyboyów dla obu mężczyzn. Niepełnosprawny i nie mogący chodzić kierowca tuk tuka nie mógł znaleźć dla nich odpowiednich ladyboyów, więc zaatakowali go, raniąc go w głowę. Po ataku kierowca wezwał policję, a turyści zapłacili kierowcy tuk tuk 80 dolarów (USD), aby załagodzić sytuację.

Podejrzani są wściekli, że nie mogli znaleźć ladyboyów.

W The Pattaya News będziemy dostarczać więcej aktualizacji, jeśli je otrzymamy.

ŹRÓDŁOKambodża Emigrantów w Internecie
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/