Nadchodzi finałowy dzień turnieju Honda LPGA Golf, Thai Sisters mają nadzieję, że przejdą do historii

Amerykańska Jessica Korda

  Chon Buri – Siostry Jutanugarn zagrają dziś rano w ostatniej rundzie LPGA Thailand, wciąż mając nadzieję na przełamanie długiego oczekiwania na zwycięzcę z Tajlandii w największym turnieju w kraju.

Do ostatniej rundy w Siam Country Club w Pattaya w niedzielny poranek 25-go dobiegli liderka Jessica Korda z USA odpowiednio cztery i sześć strzałów.

  Starsza siostra Moriya odzyskała równowagę po nierównej dziewiątce, by odejść z czterema birdie i orłem na 14 miejscu, aby zakończyć trzecią rundę z siedmioma do 65 lat na 16 poniżej par-200, cztery za liderką Jessicą Kordą z USA, która jest mocno u władzy po wczorajszym meczu poniżej 68 roku życia.

 

„Na początku uderzałem piłkę w pozycje, które utrudniały dobijanie. Potem w dziewiątce obrońców moje strzały trafiły we właściwe miejsca, aby mieć szansę na ptaszki” – powiedział światowy numer 21 Moriya, który w zeszłym roku zakończył remis na ósmym miejscu.

Tysiące fanów przeciwstawiało się wilgotnym warunkom i okazjonalnemu deszczowi, aby wesprzeć swoich lokalnych graczy, coś, co Moriya mówi, że zachęciło ją do robienia wszystkiego, co w jej mocy.

„Cały czas słyszałem ryk fanów i wiedziałem, że to moja siostra lub Pornanong [Phatlum] strzelali bramki, gdy byli przed moim zespołem. Kiedy fani dobrze się bawili, czułem się dobrze” – dodała Moriya, która spróbuje pobić rekord swojej siostry Ariyi, która pięć lat temu zajęła drugie miejsce, co jest jak dotąd najlepszym ukończeniem przez Tajkę.

„W golfie to zależy, kto ma lepszy dzień. Wczoraj nie był mój dzień, ale dzisiaj grałem dobrze. Każdy ma szansę wygrać, ponieważ wszystkie najlepsze warstwy są tutaj w tym tygodniu” – powiedziała.

Najbardziej prawdopodobnym pretendentem do zapobieżenia historycznej wygranej przez Tajkę jest światowa Korda nr 26, która zademonstrowała wspaniały występ na dziewiątce, w którym strzeliła pięć birdie.

„Szczerze, jestem zdenerwowany. Nie byłem na tym stanowisku od kilku miesięcy. Wiedziałem, że pod koniec sezonu grałem naprawdę dobrze, ale nie byłem na tej pozycji” – powiedziała 24-latka, której ostatnie zwycięstwo odniosło na LPGA Malaysia w 2015 roku, jej czwarty tytuł w karierze.

My w Pattaya News czekamy na dzisiejsze wyniki.

ŹRÓDŁONation
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/