Mężczyzna w sporze barowym znika z komisariatu, druga strona jest wściekła

Pattaya-

W weekend dwóch mężczyzn i jedna z jego dziewczyn, której nazwiska nie zostały ujawnione, stoczyli bójkę na pięści w barze piwnym w pobliżu Made in Thailand. Podczas bójki wezwano policję i aresztowano obu mężczyzn, aby zabrać ich na Soi 9, aby ustalić, co spowodowało bójkę i kto ponosi winę. Obaj mężczyźni wydawali się wtedy mocno pod wpływem alkoholu.

Po przybyciu na posterunek policji, nastroje nadal były gwałtowne, a obaj mężczyźni odmówili wzięcia odpowiedzialności i oskarżyli drugą stronę o rozpoczęcie kłótni. Nic dziwnego, że dziewczyna mężczyzny ze zdjęcia poniżej poparła jego wersję historii. Pracownicy baru, w którym doszło do kłótni, twierdzili, że nie są pewni, kto rozpoczął bójkę i że CCTV, chociaż działała, nie uchwyciła wszystkiego, co się wydarzyło z powodu martwego pola.

Prawdziwa historia ma jednak miejsce, gdy mężczyzna bez dziewczyny poprosił o pójście do łazienki w środku debaty o winie. Policja prowadząca sprawę zgodziła się i mężczyzna bez eskorty udał się do toalety. Nigdy więcej go nie widziano i uważa się, że uciekł z komisariatu. Co więcej, policja nie miała jego właściwej tożsamości, więc nie miała pojęcia, kim on jest.

Podejrzani przybywający na posterunek policji.

To jeszcze bardziej rozwścieczyło mężczyznę z dziewczyną, która w tym momencie pozwoliła, by jego temperament rzucił się na funkcjonariuszy policji (widoczne na zdjęciu powyżej), wywołując scenę, krzycząc i krzycząc na nich i karając ich za postrzeganą niekompetencję. Jego dziewczyna w końcu go uspokoiła i opuścili komisariat bez zarzutów.

Dziewczyna uspokaja sytuację.

Pełne przeszukanie odpływu toalety nie znalazło drugiego podejrzanego.

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁOPattaya Aktualności
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/