Oglądaj sprzedawców w bójce z schwytanymi i aresztowanymi żołnierzami USA

Okazało się, że winni byli żołnierze amerykańscy, rzucając zegarki na ziemię, ukarani grzywną w wysokości 1000 bahtów.

Grupa sprzedawców zegarków w kurorcie Pattaya została aresztowana w środę za rzekome rozpoczęcie meczu z amerykańskimi żołnierzami w mieście podczas wspólnych ćwiczeń wojskowych.

Sześciu sprzedawców zostało oskarżonych o sprzedaż podrabianych towarów. Dwóch z nich zostało oskarżonych o napaść za sobotnią bójkę – materiał filmowy, który później pojawił się w mediach społecznościowych, wywołał oburzenie i ukarał grzywną w wysokości 5,000 bahtów.

Policja poinformowała, że ​​główny sprzedawca, Uthit Suthok, powiedział śledczym, że grupa sprzedawała zegarki sześciu Amerykanom w sobotę. Żołnierze spędzili trochę czasu na oglądaniu zegarków, zanim rzucili je na ziemię, powiedziała policja na środowej konferencji prasowej po zapoznaniu się z nagraniami z kamer CCTV i rozmowie z kilkoma świadkami.

Wybuchła gorąca kłótnia, a sprzedawcy zaczęli walczyć z żołnierzami, podała policja.

Powiedział, że amerykańscy żołnierze zostali również ukarani grzywną w wysokości 1,000 bahtów każdy za udział w walce. Dowódcy i przełożeni żołnierzy nie komentowaliby postępowania dyscyplinarnego dla tego artykułu, ale oczekuje się, że żołnierze zostaną również prywatnie ukarani za podżeganie do incydentu przez rzucenie zegarków na ziemię i podsycanie gniewu sprzedawców.

My tutaj, w wiadomościach The Pattaya, sugerujemy, że jeśli nie chcesz kupować produktu od sprzedawcy, uprzejmie nie dziękuję i przejdź dalej.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOKhao Sod angielski
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/