Armia wznawia egzekwowanie przystanków autobusowych Baht

Kierowcy przyłapani na zatrzymywaniu się w miejscach niewyznaczonych skazani na prace społeczne.

Pattaya-

Major Paijit Charoenpong z dywizji Banglamung Narodowej Rady Pokoju i Porządku prowadził niezapowiedzianą kontrolę pickupów (zwanych również autobusami Baht lub songtaews) oraz taksówek z licznikiem, autobusów turystycznych i minivanów na Beach Road 22 lutego.

Intencją było złagodzenie zatorów na drogach i poinformowanie kierowców transportu publicznego, że wojsko nie zapomniało o nowych przepisach i przystankach autobusowych wprowadzonych w zeszłym roku, mimo że minęły miesiące bez żadnego egzekwowania.

Zwłaszcza autobusy Bahta były łapane przez cały dzień, zatrzymując się w zakazanych miejscach. Kierowcom skonfiskowano prawa jazdy i powiedziano im, że mogą je odzyskać od wojska po odbyciu nieokreślonej liczby godzin prac społecznych w lokalnej świątyni Photisampan. Ta praca społeczna obejmuje ogrodnictwo, ogólne sprzątanie i karmienie mnichów.

Armia stwierdziła, że ​​wielokrotni przestępcy będą mieli zajęte pojazdy na tydzień lub dłużej, a seryjni przestępcy zobaczą cofnięte im licencje.

Oczekuje się, że kontrole te będą kontynuowane w najbliższej przyszłości w rejonie Pattaya.

ŹRÓDŁOTelewizja kablowa Sophon
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/