Pattaya zmieni nazwę na „Turystyka dla wszystkich miast”

Pattaya City, aby skoncentrować się na gościach niepełnosprawnych i starszych.

Pattaya-

 

CHON BURI, 2 marca 2018 r. – Chon Buri i odpowiednie organizacje współpracowały, aby rozwinąć Pattaya jako miasto „turystyki dla wszystkich”, poprzez budowę obiektów dla osób starszych i osób niepełnosprawnych.

Administracja Wyznaczonych Obszarów dla Zrównoważonej Turystyki (Organizacja Publiczna) i Fundacja Przyjazny Projekt Dla Wszystkich uruchomiły w czwartek projekt rozwoju miejsc turystycznych w ramach koncepcji „Turystyka dla wszystkich w Pattaya” i okolicznych regionach. Chodzi o to, aby pomóc każdemu, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej, w wygodnym i bezpiecznym podróżowaniu po obszarze Pattaya. Do zagospodarowania obiektów turystycznych zostanie wykorzystana koncepcja przyjaznego designu.

Minister Turystyki i Sportu Weerasak Kowsurat oraz Minister Transportu Arkhom Termpittayapaisith wspólnie przewodniczyli uroczystości otwarcia projektu w prowincji.

Osiemnaście organizacji zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego podpisało porozumienie o utworzeniu w uzdrowisku „Turystyki dla wszystkich obiektów turystycznych”.

Lokalne władze poinformowały prasę, że mają nadzieję, że Pattaya będzie postrzegana jako miasto, do którego będą przyjeżdżać niepełnosprawni i starsi obywatele, aby cieszyć się zajęciami i atrakcjami dostosowanymi do nich. Co to dokładnie oznacza w tym momencie, nie zostało jeszcze dokładnie ujawnione. Władze stwierdziły również, że jest to część planu, który ma na celu odnowienie wizerunku miast jako obskurnego miejsca turystycznego i miasta imprezowego w takie, w którym wszyscy turyści mogą przyjechać i cieszyć się autentycznymi tajskimi atrakcjami.

ŹRÓDŁOTajskiPBS
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/