Konkurencyjni operatorzy skuterów wodnych biorą udział w publicznej strzelaninie na ruchliwej plaży Koh Samui

Obaj Tajowie zginęli w krwawej publicznej strzelaninie dziennej na ruchliwej plaży Koh Samui.

Koh Samui-

Ostrzeżenie: film zawiera treści graficzne

https://www.liveleak.com/view?i=99f_1519837350

TURYŚCI wylegujący się na tajskiej plaży położonej na pięknym Koh Samui uciekli w panice po śmiertelnej strzelaninie między dwoma rywalizującymi ze sobą operatorami skuterów wodnych.

Operatorzy skuterów wodnych przewozili wczasowiczów na morze na zatłoczoną wyspę Koh Samui, kiedy wybuchła kłótnia o to, kto pierwszy rozmawiał z klientem i która część plaży należała do siebie.

Kłótnia między 45-letnim Soontree Chaipet i 26-letnim Tinapot Petcharat, który później zmarł w szpitalu, przerodziła się w krwawą strzelaninę.

Ziarnisty materiał CCTV pokazał moment, w którym otworzyli do siebie ogień, wysyłając turystów do pobliskich restauracji, którzy uciekali, by się ukryć.

Policja przybyła około 4.30:XNUMX, aby znaleźć obu mężczyzn w kałuży krwi na piasku.
Starszy mężczyzna został przewieziony do szpitala, podczas gdy sanitariusze wykonywali resuscytację krążeniowo-oddechową na Tinapocie, podczas gdy turyści w kąpielówkach stali i patrzyli z niedowierzaniem. Obaj mężczyźni odeszli.

Oficerowie później odzyskali dwie bronie, czarny pistolet 9mm i mniejszy srebrny pistolet, a także amunicję na plaży Chaweng.

Generał dywizji policji Apichat Boonsaree ze stacji Bophut powiedział, że wierzy, iż przyczyną strzelaniny był „konflikt biznesowy przy wynajmie skuterów wodnych klientom”.

Dodał: „Obie strony były zaangażowane w biznes wypożyczania skuterów wodnych na plaży i stoczyły ze sobą pojedynek”.

„Oboje nosili broń i rozumiemy, że wcześniej wiele się ze sobą kłócili”.

  Funkcjonariusze policji będą prowadzić dalsze śledztwo i rozmawiać ze współpracownikami obu stron. Na szczęście żaden turysta nie został ranny, mimo że podczas strzelaniny na plaży w bezpośrednim sąsiedztwie wylegiwało się ponad stu turystów. Policja stwierdziła, że ​​żaden mężczyzna nie miał pozwolenia na noszenie broni.
Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/