Wadliwy transformator spowodował stan władz przeciwpożarowych Pattaya Beer Bar, bary są już odbudowywane we współpracy z Pattaya City

Pattaya-

  Władze elektryczne w Pattaya powiedziały, że pożar, który zniszczył dwie belki i 17 motocykli, był spowodowany eksplozją nowo zainstalowanego transformatora elektrycznego, który został zainstalowany wcześniej rano.

Transformator był na miejscu zaledwie jednego dnia, powiedział szef straży pożarnej w Pattaya, a także stwierdził, że rada będzie badać rzeczywisty transformator i sprawdzać inne transformatory w mieście, aby upewnić się, że to się nie powtórzy. To drugi pożar na Walking Street w zeszłym roku, kiedy inny transformator eksplodował w popularnym barze rockowym na Walking Street i niszczył budynek we wczesnych godzinach porannych.

 

Dzień po pożarze, w niedzielę 11 marca, szef energii elektrycznej prowincji Chartchai Phumrin badał szkody wraz z lokalnymi szefami elektryków i policją. Szacuje się, że szkody spowodowane pożarem wyniosły około 10 milionów bahtów. W miłej odmianie od zwykłego wskazywania palcem, miasto wzięło odpowiedzialność za pożar i we współpracy z właścicielem kompleksu barów piwnych zebrało fundusze na odbudowę firm. Ta szybka akcja spowodowała, że ​​oba bary piwne zostały już przebudowane na dzień 13 marca i są prawie ponownie otwarte dla biznesu. Nie wiadomo, czy obejmie to właścicieli zniszczonych motocykli. Pracownicy kompleksów piwnych chwalili autorytety za szybkie działanie.

Oprócz sklepów i rowerów inne oznakowania i markizy zostały lekko uszkodzone. Jeden turysta trafił do szpitala z oparzeniami, a Taj doznał wdychania dymu. Obie wracają do zdrowia. Około 50 pracowników z urzędu elektrycznego w Pattaya połączyło siły z operatorami sieci kablowych i internetowych przy naprawach okablowania. Oczekiwano, że nowy transformator będzie na miejscu, przywracając zasilanie w okolicy do wczorajszego wieczoru.

Zniszczone motocykle
Transformator, który eksplodował.

W Pattaya News mamy nadzieję, że to się nie powtórzy.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/