Ponad 30 „biznesmenów” oszukanych z ponad 150 milionów bahtów przez Ladyboy za pomocą oszustwa na złocie

Około 30 biznesmenów w Pattaya mówi, że transwestyta, były artysta kabaretowy, oszukał ich z prawie 150 milionów dolarów.

Panthakorn Supawannathorn, lat 46, i inni złożyli skargę na komisariat policji w Pattaya w czwartek o 3 nad ranem (tak, 3:00) w czwartek, twierdząc, że Wiwat Lamnee, lat 30, oszukał ich do inwestowania w sztabki złota, obiecując wysoki zwrot z inwestycji płatności co 10 do 15 dni.

  Panthakorn powiedział, że każdy z biznesmenów zainwestował między 500,000 6000,000 a XNUMX XNUMX Bt, przekazując pieniądze Wiwatowi, który następnie zniknął i przestał odpowiadać na wiadomości i telefony.

Będziemy nadal dostarczać aktualizacje, gdy tylko je otrzymamy.

ŹRÓDŁONation
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/