Policja turystyczna Pattaya nadal poluje na parę przyłapaną przed kamerą podczas publicznego seksu na plaży Dongtan

Jomtien-

Policja turystyczna Pattaya poluje na, jak się uważa, zagraniczną parę, która została nagrana na wideo, jak uprawiała seks około 8:00 rano kilka dni wcześniej na rurze kanalizacyjnej w biały dzień i widok wielu porannych turystów na plaży Dongtan, położonej w Jomtien.

Nagrania z incydentu były szeroko udostępniane w mediach społecznościowych, co wywołało oburzenie i gniew wielu lokalnych mieszkańców Tajlandii. Władze policji turystycznej oświadczyły, że zamierzają złapać i oskarżyć osoby na filmie, ponieważ nie odzwierciedlają one, cytują, światowej klasy przyjaznych rodzinie wartości Pattaya. Cytat końcowy.

Urzędnicy z Centrum Ratownictwa Morskiego w Pattaya, które znajduje się zaledwie kilkaset metrów od miejsca, w którym para została złapana, sfilmowali materiał i krzyczeli, aby się zatrzymali. Zrobili to, a potem zaczęli uciekać. Urzędnicy twierdzą, że para była widziana chwiejnie się po plaży przez około trzydzieści minut w stanie bardzo nietrzeźwym, popijając butelkę whisky.

My tutaj, w wiadomościach The Pattaya, będziemy nadal informować Cię o tej historii.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/