Parada Św. Patryka jutro o 4:00 Zaczyna się w Alcazar Cabaret na 2nd Road

Pattaya-

Wesołego dnia Świętego Patryka! Jutro, od 3:30 przez kilka godzin, Beach Road będzie zamknięta dla całego ruchu, ponieważ zostanie zamknięta i będzie przygotowywać się do corocznej parady miasta pełnej irlandzkiego wiwatu, orkiestr marszowych, platform i postaci w kostiumach.

Św. Patryk jest patronem Irlandii, a jego święto obchodzone jest na całym świecie. Uroczystości odbędą się w miastach od Nowego Jorku po Nową Zelandię, od Pekinu po Dubaj i od Moskwy po Sydney. W miastach i wioskach w całej Irlandii ludzie będą świętować i oczywiście tutaj, w Pattaya, Parada Dnia Św. Patryka z roku na rok jest coraz większa.

Coroczna parada, organizowana wspólnie przez City Hall, Irish Society of Pattaya i Father Ray Foundation, jest zadowolona, ​​że ​​po raz kolejny Jego Ekscelencja Pan Brendan Rogers, Ambasador Ambasady Irlandii w Bangkoku będzie w mieście, aby poprowadzić parada.

Uroczystości z okazji Dnia Św. Patryka rozpoczną się w teatrze Alcazar o godzinie 15:00 podniesieniem flag i odśpiewaniem hymnów narodowych Tajlandii i Irlandii.

Parada rozpocznie się o 15:45 i rozpocznie się od Alcazar Theatre w dół Soi 4, następnie wzdłuż Beach Road, skręcając w lewo w South Pattaya Road i kończąc na terenie Pattaya School No. 8.

Wystąpi kilka zespołów marszowych, w tym muzycy z Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii. Tysiąca obsada, młodych i starych, Tajów i cudzoziemców będzie maszerować wzdłuż Beach Road i dołączy do nich wiele udekorowanych platform.

Nie musisz być Irlandczykiem, aby świętować Dzień Świętego Patryka; 17 marca wszyscy są Irlandczykami, pamiętajcie tylko, żeby założyć coś zielonego.

 

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/