Właściciel baru pobił nieprzytomny w swoim barze (wideo)

Pattaya-

Chris (nie podano nazwiska), 45 lat, właściciel Good Goat Bar na Soi Buakhao, został zaatakowany przed swoim barem około 4 rano w poniedziałek rano po kłótni w pobliskim barze gogo z innymi klientami, którzy zostali stwierdzeni być mu obcymi.

Jego pracownicy zeznali na policji, że po wyjściu z baru gogo dwóch cudzoziemców, których w tym czasie nie zidentyfikowano, a do jego baru przyjechał na dwóch motocyklach jeden Taj, zeskoczyli, podbiegli do niego i zaatakowali go, chociaż nie mieć broń. Ich atak spowodował, że stracił przytomność, a gdy jego personel i inni przechodnie poszli przerwać walkę i zatrzymać mężczyzn, wskoczyli z powrotem na motocykle i odjechali.

W tym momencie personel baru wezwał policję. Stwierdzili, że Taj krzyczał po tajsku, że to jeszcze nie koniec i że wrócą. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu. Chris odmówił podania, co się skończyło w pierwotnej kłótni.

My tutaj, w wiadomościach The Pattaya, przekażemy więcej informacji, które otrzymamy na temat tej historii.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/