Grupa ladyboys atakuje pijanego cudzoziemca na Walking Street (wideo)

Pattaya-

We wczesnych godzinach porannych w środę, 21 marca, grupa Ladyboys została uchwycona przez kamerę atakującą wytatuowanego i nietrzeźwego cudzoziemca.

Zaangażowali się w biegnącą bitwę uliczną, gdy więcej Ladyboyów pojawiło się, aby zaatakować również cudzoziemca. Świadek zeznał, że mężczyzna zachowywał się niegrzecznie i agresywnie w stosunku do Ladyboys, kiedy podeszli do niego i rozpoczęli incydent, mówiąc im, żeby się „odpierdolili” i odepchnęli. To spowodowało, że ladyboy i jej przyjaciele zaatakowali mężczyznę, w tym jednego z doskonałym kopnięciem w locie widzianym na filmie i miotłą.

W tym drugim klipie mężczyzna zdjął koszulę i zaczął ścigać Ladyboys, co wydaje się być pijackim wściekłością, rzucając im i ich przyjaciołom wyzwanie na walkę na pięści, gdy Ladyboys poszli, aby uzyskać więcej wsparcia. Był również kontuzjowany i krwawił z głowy od podobno uderzenia szpilkami od innych Ladyboys.

Policja nie wydała oświadczenia w sprawie incydentu i uważa się, że obie strony uciekły bez większych obrażeń lub aresztowania.

(Notatka redakcji/Opinia: Jeśli przyjeżdżasz tutaj na wakacje, jest to prosty fakt, że Ladyboys podejdą do Ciebie, powitają Cię i poruszą. Po prostu bądź uprzejmy, nie dziękuję, uśmiechnij się i odejdź. Bycie agresywnym, obraźliwym i niegrzecznym doprowadzi tylko do takiej sytuacji, a ten człowiek ma szczęście, że uniknął poważnej prawdziwej krzywdy.)

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁOWiza tajska
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/