Drzewo upada po tym, jak lokalny mieszkaniec powiedział, że bogini drzew powiedziała, że ​​to się stanie

Pattaya-

Masywne drzewo runęło na Soi 5 przed apartamentami Force we wtorek, 20 marca 2018 r. w Central Pattaya w pobliżu drugiej drogi, zakłócając elektryczność w dużej części miasta i uszkadzając ponad dziesięć pojazdów policyjnych zaparkowanych w tym czasie w okolicy. Spowodowało to również szkody w okolicznych przedsiębiorstwach i mieniu.

Urzędnicy ratownictwa miejskiego, policja i inżynierowie elektrycy szybko zareagowali na miejsce zdarzenia, aby usunąć drzewo i ocenić szkody. Na szczęście nikt nie został ranny.

Jednak właściciel lokalnego sklepu z masażami twierdził, że Jao Mae Takhian, legendarna bogini drzew, pojawiła się jej we śnie poprzedniej nocy i ostrzegła ją, by usunęła swój pojazd na wypadek, gdyby doszło do wydarzenia. Ona, która nie została zidentyfikowana, oświadczyła, że ​​ostrzegła policję i lokalne władze, że tak się stanie, ale władze miasta odmówiły spełnienia jej marzenia. Była tym bardzo rozczarowana.

Istnieje również kapliczka znajdująca się tuż przy drzewie, które spadło poświęcone Bogini. Właścicielka salonu masażu uważa, że ​​liczba uszkodzonych pojazdów policyjnych wynikała z tego, że nie wysłuchali jej ostrzeżenia Bogini.

Odłóżmy na bok proroctwa snów, cieszymy się, że nikt nie został ranny, moc została przywrócona, a drzewo oczyszczone. Nie wiadomo, co spowodowało upadek drzewa.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/