Wyłącznie: lokalni mieszkańcy skarżą się na niebezpieczny stan Pattaya Boardwalk na plaży?

Pattaya-

Miejscowi mieszkańcy skarżyli się Pattaya News na stan Pattaya Boardwalk, drewnianych części plaży Pattaya, znajdujących się w pobliżu centrum handlowego Mike Shopping Mall w Pattaya i Walking Street. Dzięki uprzejmości strony ze zdjęciami stockowymi Alamy.com, poniższe zdjęcie przedstawia stan niektórych obszarów promenady (uwaga redaktora: te zdjęcia nie są aktualne, chociaż przedstawiają stan zbliżony do obecnego w kilku obszarach). Choć w przeszłości był kilkakrotnie naprawiany, po raz kolejny się rozpada i jest dość niebezpieczny.

Lokalny mieszkaniec, który chciał być anonimowy, powiedział nam: „Wyszedłem na spacer wczesnym wieczorem i obserwowałem turystę siedzącego na jednej z drewnianych belek. Pękł i spadł około ośmiu stóp na plażę poniżej. Na szczęście nie został ranny i wylądował bez problemu, ale mogło być bardzo źle.

Inny mieszkaniec powiedział: „Nie chcesz siedzieć na belkach i musisz uważać na dziury i złamane fragmenty podczas chodzenia. Widzę wielu pijanych ludzi, którzy prawie upadają lub opierają się o barierkę, która pęka”.

Rzuciliśmy okiem na promenadę i możemy potwierdzić, że zaczyna się rozpadać w wielu miejscach i w wielu częściach brakuje belek. Mamy nadzieję, że lokalni urzędnicy rozwiążą ten problem, aby plaża była bezpieczna, a promenada światowej klasy.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/