Miejscowa Tajka pomaga ratować życie tonącego na plaży (wideo)

Pattaya-

Zagraniczny turysta, który nie został zidentyfikowany, został uratowany przed kolejną ofiarą niedawnego ciągu utonięć na plaży Pattaya przez miejscową Tajkę, która „przesiadywała” na plaży w rejonie Soi 13/4 o 4:00 nad ranem w poniedziałek wczesnym rankiem.

Poszedł na pijaną nocną kąpiel i wpadł w kłopoty. Udało jej się doprowadzić go do brzegu i wykonała resuscytację krążeniowo-oddechową, ponieważ inni obserwatorzy wzywali pomocy.

Policja i pracownicy pogotowia przybyli szybko, aby pomóc i byli pod wrażeniem, że udało jej się go uratować dzięki resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Nie została zidentyfikowana.

Medycy zabrali go do szpitala Pattaya Memorial Hospital, ponieważ wciąż był oszołomiony i nieprzytomny w celu przeprowadzenia pełnej oceny.

Wiadomości Pattaya mają nadzieję, że nie będziesz kąpać się późno w nocy, zwłaszcza w Pattaya Bay.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOPattaya Aktualności
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/