Rosjanie przyłapani na seksie na plaży w świetle dziennym zidentyfikowani, na czarnej liście

Osoba, która nakręciła wideo, została również wezwana na posterunek policji w Pattaya w związku z naruszeniem ustawy o przestępstwach komputerowych.

Jomtien-

 

  Dwóch Rosjan, których dwa tygodnie temu przyłapano na nagraniu wideo podczas uprawiania seksu na plaży w Południowej Pattaya, opuściło Królestwo i zostanie wpisane na czarną listę, powiedział szef policji w Pattaya.

Jednak policja wezwie również osobę, która nakręciła wideo i umieściła je na Facebooku za naruszenie ustawy o przestępstwach komputerowych, powiedział we wtorek pułkownik Apichai Krobphet, komendant komisariatu policji w Pattaya. Powodem tego jest to, że publikowanie nieprzyzwoitych materiałów w Internecie jest niezgodne z ustawą o przestępstwach komputerowych. Zamiast tego osoba, która nakręciła film, powinna była przekształcić go w tajską policję i nie zamieszczać go w mediach społecznościowych.

Nagranie wideo pokazywało dwóch turystów uprawiających seks na rurze odprowadzającej śmieci około godziny 8:00 w pełnym świetle dnia z wieloma innymi turystami przechodzącymi przez plażę, w tym niektórzy z dziećmi.

Apichai powiedział, że policja sprawdziła nagrania z kamer bezpieczeństwa na plaży za hotelem Cetus Parc przy Pattaya Soi 12 i dzięki temu zidentyfikowała i uzyskała wyraźny obraz turystów.

Apichai powiedział, że personel hotelu potwierdził, że obie osoby się wymeldowały. Kobieta opuściła kraj z międzynarodowego lotniska U-tapao o godzinie 2 11 marca, podczas gdy mężczyzna wyjechał z lotniska Suvarnabhumi o godzinie 8.18 13 marca.

Apichai powiedział, że obaj zostali wciągnięci na czarną listę i zostaną aresztowani i oskarżeni, jeśli wrócą do Królestwa. Skarga została również wysłana do ambasady rosyjskiej.

Apichai powiedział, że policja zna osobę, która opublikowała klip, ale chcieli, aby osoba ta zgłosiła się wkrótce na posterunku policji w Pattaya, w przeciwnym razie zostanie wydany nakaz aresztowania.

Policja powtórzyła, że ​​każdy, kto ma klip lub film przedstawiający nieodpowiednie zachowanie, nie publikuje go w Internecie, ale przekazuje go policji.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/