Nastolatek z Tajlandii/USA zginął po uderzeniu w 22-kołową ciężarówkę z prędkością 100 km/h.

Pattaya-

Wczesnym rankiem w środę w pobliżu pływającego targu zginął nastolatek z podwójnym obywatelstwem amerykańskim i tajskim, jadąc na motocyklu z prędkością 100 km/h, ścigając się z grupą innych nastolatków. Z dużą prędkością zderzył się z 22-kołowym pojazdem przewożącym betonowe słupy. Szacuje się, że przeleciał blisko 100 metrów. Motocykl wbił się w tył ciężarówki, gdzie prędkościomierz utknął dokładnie na 100 km/h.

Świadek Waraphat Inpong, lat 30, powiedział policji, że widział dużą grupę nastolatków ścigających się na motocyklach po drodze. Wtapiali się w teren, wyprzedzając na prawo i lewo, ścigając się z dużą prędkością.

Ofiara nie zgodziła się na wyprzedzanie i uderzyła w ciężarówkę – dodał.

Kierowca ciężarówki Romran Reuangrot, który nie odniósł żadnych obrażeń (38 l.), pomaga policji w dochodzeniach, a kamery CCTV są sprawdzane, aby odkryć prawdę o tym, co się stało.

W The Pattaya News zachęcamy do bezpiecznej jazdy.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOTelewizja kablowa Sophon
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/