Nastolatek z Tajlandii/USA zginął po uderzeniu w 22-kołową ciężarówkę z prędkością 100 km/h.

Pattaya-

W środę wczesnym rankiem w pobliżu pływającego targu nastolatek z podwójnym obywatelstwem amerykańskim i tajskim zginął jeżdżąc swoim motocyklem z prędkością 100 km/h, ścigając się z grupą innych nastolatków. Zderzył się z 22-kołowym pojazdem niosącym z dużą prędkością betonowe słupy. Szacuje się, że przeleciał blisko 100 metrów. Motocykl został wciśnięty w tył ciężarówki, gdzie prędkościomierz utknął dokładnie na 100 km/h.

Świadek Waraphat Inpong, lat 30, powiedział policji, że widział dużą grupę nastolatków ścigających się na motocyklach po drodze. Wjeżdżali i wyjeżdżali, wyprzedzając z prawej i lewej strony, ścigając się z dużą prędkością.

Ofiara nie zdołała wynegocjować manewru wyprzedzania i wpadła na ciężarówkę, powiedział.

Kierowca ciężarówki Romran Reuangrot, który nie został ranny (38 lat), pomaga policji w dochodzeniu, a CCTV jest badane, aby dowiedzieć się prawdy o tym, co się stało.

My w Pattaya News zachęcamy do bezpiecznej jazdy.

ŹRÓDŁOTelewizja kablowa Sophon
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/