Komik Bill Bailey mieszka w Pattaya 7 kwietnia

Pattaya, Tajlandia – Jeden z najbardziej lubianych komików na świecie, Bill Bailey, sprowadza swój program „Bill Bailey Live in Asia Tour 2018” do Tajlandii i wybrał Royal Cliff Hotels Group na swój jednodniowy występ w mieście Pattaya. Prezentowany przez Magners International Comedy Festival i Magic Rock Pte Ltd, stand-up comedy show odbędzie się 7 kwietnia 2018 roku i rozpocznie się o godzinie 8:XNUMX w Royal Summit Chamber w hotelu Royal Cliff Beach.

Bill Bailey Live in Asia Tour 2018 to kompendium opowieści podróżnika i ogólnych wybryków dwudziestoletniego komika podróżującego. Z zupełnie nowym materiałem przeplatanym z charakterystyczną muzyczną wirtuozerią Billa Baileya, surrealistycznymi stycznymi i inteligencją znaku towarowego, Bill Bailey zajmuje się polityką, filozofią i pogonią za szczęściem.

Bill Bailey od dziesięcioleci odnosi sukcesy na scenie, a wcześniej koncertował w Limboland i Larks in Transit w Hongkongu, Singapurze, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i na całym świecie, ciesząc się wypełnionymi po brzegi domami i zachwyconymi krytykami. W tym roku Larks in Transit Asia Tour 2018, stale rozwijający się program, będzie zawierał zupełnie nowe materiały zebrane z jego tras i spotkań w ciągu ostatniego roku, które obiecują zapewnić publiczności przezabawną noc do zapamiętania!

Bilety są dostępne na stronie Royal Cliff.

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁOOtwórz pr
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/