Pijany rosyjski turysta uderza ratownika na motocyklu

Pattaya-

Pijany turysta z Rosji, Oleg Volobujev, lat 45, uderzył w pana Apimona Sathornkija, lat 37, wczesnym rankiem w czwartek, gdy pan Sathornkij próbował udzielić pomocy innemu motocykliście, który przewrócił swój rower przed centrum serwisowym Harley Davidson Droga Sukhimwit.

Policja stwierdziła, że ​​pan Volobujev był tak pijany, że nie mógł mówić, a źródła podają, że jego poziom był prawie czterokrotnie przekraczający dopuszczalny limit. Jego rowerem podróżowała także kobieta. Obaj nie odnieśli obrażeń. Policja stwierdziła również, że w momencie wypadku jechał za szybko i nie zachował ostrożności.

Sathornkij uniknął poważnych obrażeń, oczekuje jednak odszkodowania od rosyjskiego turysty. Pan Oleg został aresztowany i przetrzymywany na komisariacie policji w Pattaya, gdzie wytrzeźwiał, a następnie postawił mu zarzuty.

 

 

Zapisz się!
ŹRÓDŁONation
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/