Pijany rosyjski turysta uderza ratownika na motocyklu

Pattaya-

Pijany turysta z Rosji, pan Oleg Volobujev, lat 45, wpadł na pana Apimona Sathornkija 37 lat w czwartek rano, gdy Sathornkij próbował udzielić pomocy innemu motocykliście, który przewrócił swój motocykl przed centrum serwisowym Harleya Davidsona na Droga Suchimwit .

Policja stwierdziła, że ​​pan Volobujev był tak pijany, że nie był w stanie mówić, a źródła podają, że był to prawie czterokrotny limit prawny. Na swoim rowerze miał też pasażerkę. Obaj byli zdrowi. Policja stwierdziła również, że w czasie wypadku przyspieszył i nie zwracał uwagi.

Pan Sathornkij uniknął poważnej kontuzji, oczekuje jednak odszkodowania od rosyjskiego turysty. Pan Oleg został aresztowany i przetrzymywany na posterunku policji w Pattaya w celu wytrzeźwienia, a następnie postawienia przed nim zarzutów.

 

 

ŹRÓDŁONation
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/