Rosjanin brutalnie atakuje starszego Irańczyka na Walking Street (wideo)

Pattaya-

Kolejna bójka miała miejsce na Walking Street, czwarta poważna bójka w ciągu dwóch tygodni w tak zwanej Strefie Bezpiecznej patrolowanej przez policję i policję turystyczną oraz setki bramkarzy w wielu barach.

Mężczyzna, który został opisany jako Rosjanin przez świadków na podstawie jego przemówienia, znokautował irańskiego mężczyznę, pana Henry'ego Sahabaybeha, 57 lat, we wczesnych godzinach sobotniego poranka 31-go. Świadkowie opisali Rosjanina jako pijanego w wieku 25-30 lat i rozwścieczonego drobną sytuacją i sporem. Rosjanin znokautował Sahabaybeha uderzeniem pięścią, a następnie uciekł ze sceny, gdy ludzie zaczęli nagrywać filmy. Świadkowie twierdzą, że wiele osób kazało mu zostać na policji, ale Rosjanin nadal uciekł.

Irańczyk został zabrany do szpitala na leczenie, a policja uważa, że ​​są na tropie agresora. CCTV i świadkowie twierdzą, że Rosjanin uderzył pierwszy i widząc wyrządzone szkody uciekł z miejsca zdarzenia.

Policja prosi, aby Rosjanin zgłosił się przeciwko dożywotnim czarnym listom i poważnym karom, ponieważ wierzą, że wiedzą, kim on jest.

Będziemy przekazywać wszelkie aktualizacje w miarę ich przekazywania.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/