Urzędnicy Pattaya City ogłaszają przedłużenie Songkran do 30 kwietnia, zabawa w wodzie do 10:XNUMX

Pattaya-

Urzędnicy miasta Pattaya ogłosili w tym tygodniu na spotkaniu w ratuszu, w którym wzięli udział zarówno urzędnicy dystryktu Banglamung, policja, jak i burmistrz, że aby zachęcić i pobudzić turystykę w mieście, Festiwal Songkran dla Pattaya zostanie przedłużony od 12 kwietnia do 19 kwietnia do 12 kwietnia. 30 kwietnia. Dodatkowo, historycznie, wojny wodne kończą się około zachodu słońca, aby jeszcze bardziej pobudzić turystykę i wzmocnić reputację Pattaya jako „miasta zabawy”, walka o wodę będzie mogła trwać do 10:00.

Ratusz w Pattaya oświadczył w oficjalnym oświadczeniu The Pattaya News:

„Wierzymy, że zachęcając więcej turystów do przyjeżdżania do Pattaya i wzmacniając reputację Pattaya jako światowej klasy „miasta rozrywki” na poziomie Las Vegas i Nowego Orleanu w Ameryce, zwiększymy ogólną liczbę turystów o około 35% i przyniesiemy oszacował dalsze 700 milionów bahtów tylko na gospodarkę Pattaya. Fundusze te możemy wykorzystać w dalszej części roku, aby zapewnić lepsze drogi i ukończyć projekt upiększania plaży. Dodatkowo fundusze te mogą zostać wykorzystane na pomoc w radzeniu sobie z licznymi problemami związanymi z gospodarką odpadami i śmieciami, które nękają miasto od kilku miesięcy. Jest to korzystne dla wszystkich zaangażowanych”.

Urzędnicy miejscy stwierdzili ponadto, że planują w tym roku kilka wyjątkowych wydarzeń dla Pattaya City, aby jeszcze bardziej zachęcić do „zabawy”. Potwierdzili również, że we współpracy z rządem Pattaya ma oficjalny wyjątek zezwalający na zabawę wodną na głównych i drugorzędnych drogach.

Wydarzenia przedstawione na spotkaniu na trwający już prawie miesiąc festiwal to m.in.:

-Sponsorowane przez miasto stacje nasiąkania wodą na wszystkich głównych drogach, w tym na autostradzie i po ciemnej stronie, ponieważ miasto chce zachęcić emigrantów do wkroczenia w duch Songkran.

-Stacje nawadniające, sponsorowane przez miasto i obsługiwane przez wolontariuszy i urzędników miejskich, przed większością głównych wejść do supermarketów, banków i szpitali, aby zapewnić wszystkim, w tym osobom spoza obszarów imprezowych, cieszyć się duchem Songkran.

-7-11 zadeklarował, że wezmą udział w miesięcznym festiwalu, mając przy drzwiach wyznaczonego pracownika, który moczy każdą osobę wchodzącą i wychodzącą ze sklepu, niezależnie od tego, czy jest ubrana na tę okazję, jak również we współpracy z Urzędem Miasta .

- Miasto będzie sponsorowało wojny wodne na Soi 7 między różnymi grupami turystów. Niektóre z planowanych wydarzeń to między innymi francuscy kontra niemieccy turyści, Amerykanie kontra Anglicy, Hindusi kontra Arabowie i Rosja kontra Chiny.

-Zamiast oficjalnej koszuli w kwiaty władze miasta zachęcają mężczyzn do noszenia koszulek i noszenia oficjalnych stringów w kwiaty. Stringi powinny być dostępne na wszystkich rynkach w środku tygodnia.

Jeśli wydarzenie odniesie sukces, urzędnicy miejscy stwierdzili, że chcą jeszcze bardziej rozwinąć Songkran, być może do comiesięcznej, tygodniowej imprezy mającej na celu zwiększenie turystyki.

Och… i Happy Prima Aprilis, ludzie.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/